Черговий по кухні• 24 октября 2025
Закохалася в чоловіка, який має стосунки
Познайомилися на с/з, він попередив, що нічого серйозного, має стосунки. Логічна відповідь, що я про серйозне отак сходу не знавши людину і не думала, але навіщо тоді все це… Сказав, вони на відстані, рідко бачаться, типу у нього теж є свої слабкості…. Ну ясно, що я відмовилася, для чого воно мені. Але він не відступився. Слово за слово, пішло спілкування, зустріч, ще і ще зустрічі, поцілунок, секс…. І понеслося. І закохалася, він теж. Але він не завершив за півтори роки попередні стосунки, а з моєї сторони чекає змирення із ситуацією. У нас відчувається певна співзалежність. Випадково побачила, що в одному із месендженерів я у нього заблокована, але при цьому наполягає на зустрічі і т.д. Задала питання про той месенджер (ми там ніколи і не спілкувалися навіть), нічого ясного не сказав…. Попросила заблочити мене і там, де ми спілкуємося. Кажу і ти не спалишся ні перед ким, раз аж так шифрується, і в мене не буде думки написати. Бо співзалежність дає про себе знати, він теж робить серйозні кроки, коли ми посваритися можемо.
Єдиний раз у житті в таке вляпалася, завжди засуджувала. А тепер хай я буду заблокована, а йому час для роздумів. Якби дійсно була важлива, він би виправив ситуацію, а не добив. Але відчуваються взаємні почуття, воно або є, або немає, а тут відчувається. Краще вже так, хай дистанція буде, а там і легше стане.
Ласковая_львица• 24 октября 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Этот форум для того и создан, чтобы осуждать, охать, выпендриваться, выгуливать белое пальто и тд. Каждый здесь отвлекаясь от своей реальности находит какую-то развлекуху.
Я думаю, автор тролит.
Дело ж не в форуме, а в жизни тоже так. Мужику можно все. А женщине быть с одним всю жизнь, терпеть его измены и тд. Только бы не быть шлю в глазах людей
Тільки не про гроші• 24 октября 2025
Ответ дляНе зви чайна
Я в курсі, що таке секс для жінки.
Для мене, щоб був секс треба спочатку добре пізнати людину і почати їй довіряти. А як можна довіряти брехуну?
Може думала,що він покине дівчину і вони разом будуть,тож як розказував про любов
оксюморон• 24 октября 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Может автору лет 20)
Выглядит так, что автору 40+, а то и 50+
Додекаэдр• 24 октября 2025
Ответ дляТільки не про гроші
В нього немає перед нею забов´язань-не одружені,дітей немає
Він не хоче одружуватись ні на ній,ні на вас.
Це називається люблю себе єдиного
Якщо така любов стається і розлучаються,з сім´ї виходять.
А тут дитячий садочок,скільки йому років?
До 30?
Це називається люблю себе єдиного
До 30?
А мне интересно сколько автору лет))))
Ласковая_львица• 24 октября 2025
Ответ дляоксюморон
Жесть тогда)
ВільнаНазавжди• 24 октября 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Не соглашусь.
Да, есть такая поговорка «На казаку, нема знаку», но в то же самое время мы в душе своей осуждаем любого бляду..на, будь то мужчина или женщина.
Да будет так• 24 октября 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Волшебство таки в жизни встречается.
Там же Любовь у автора 🤌 разве Вы не поняли?
Так это и интересно. Как можно любить того , кто юзает не только тебя. А мужик хорошо устроился, гарем собрал
Тільки не про гроші• 24 октября 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Не соглашусь.
Засуджувати не можна,я думаю дівчина молода,хоче заміж
Хотіла уваги і потрапила на такого,все досвід.
Всі набивають шишки
Ласковая_львица• 24 октября 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Не соглашусь.
Мужики всегда придумывали все в свою пользу), эти поговорки и тд)), просто их очень гнетет , если женщина имеет с кем-то секс, и вообще не ждёт его у окошка, пока он перее бет всех в округе, чтобы отдать ему девственность. Ведь он её свет в окошке, она не должна с кем-то спать до него, а то вдруг сравнит ещё. )) И не в его пользу
Ласковая_львица• 24 октября 2025
Ответ дляДа будет так
Тоже интересно
Неробименінерви• 24 октября 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Він не одружений. Є дівчина.
Прчуття виникли не одразу. Чим ви керувалися коли перший раз ішли на зустріч? Надіялися що він у вас таку нев´єпенну красуню закохається і кине свою дівчину? Ну от маєте тепер. Завищена самооцінка так же шкодить як і знаижена , оцінюйте себе адекватно і не буде проблем.
Неробименінерви• 24 октября 2025
Ответ дляПосудомойка
Вот мне и интересно, за что полюбила человека без принципов и морали
та наверно за привлекательность и обаяние, харизму, эти качества ничего общего с принципами и моралью не имеют, скорей даже наоборот, честные и правильные люди очень часто непривлекательны
Черговий по кухні
• 24 октября 2025
Ответ дляНеробименінерви
Є таке
ВільнаНазавжди• 24 октября 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Всі набивають шишки
По какой причине я не могу в своей душе разобрать чужую ситуацию на «что такое хорошо и что такое плохо»?
Каким образом я могу чему-то научится видя чужие косяки, если не позволю себе разобраться с тем, как можно делать и как нельзя, потому что жизнью наказуемо?
В моём понимании осуждение это неодобрительное личное мнение. Вы считаете мне его нельзя иметь?
ВільнаНазавжди• 24 октября 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Вообще не врубаюсь при чём здесь мужики 🤷♀️
Мне совершенно пофиг, что они себе думают, чего хотят и что их там гнетёт. Мне главное, чего хочу я. С какого перепугу я о них буду думать?
Тільки не про гроші• 24 октября 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Вона у сім´ю не влізла,батька у дітей не забрала.Клятви кохання теж не порушила,всі питання до хлопця
Вона взагалі могла нічого не знати про іншу сторону
Тобто,нічого кримінального не зробила,так просто собі нерви потрепала
Черговий по кухні
• 24 октября 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Ви заміжня?
Черговий по кухні
• 24 октября 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Але я знала про дівчину і допустила розвиток. Спочатку було тверде і чітке ні. А потім…., потім він наполягав і я пішла на це. Якась хімія між нами сталася, я не змогла по іншому
ВільнаНазавжди• 24 октября 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Так отчего же она здесь темы строчит, если ничего не правильного не сделала 😂
Фигово ведь ей?
Какие могут быть вопросы к тому, кому пофиг её страдания? 😂 Чувак ей воспользовался и заблокировал, как не нужный предмет.
Фигово ведь ей?
ВільнаНазавжди• 24 октября 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Ви заміжня?
Да, я замужем много лет.
Тільки не про гроші• 24 октября 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Зробили помилку,тепер,що вбити себе?
Ласковая_львица• 24 октября 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Я просто про общество
Не зви чайна• 24 октября 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Було б інакше, якби жінки підтримували одна одну і не погоджувались спати з чужими мужиками. А наші жінки часто виправдовують бл.дство мужика тим, що в родині його бідного не оцінили, не так хвалили, не так годували, не так смоктали. А зі мною все буде по-іншому.
ВільнаНазавжди• 24 октября 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Я просто про общество
Ну честно, Вам есть дело до общества? Если Вы полюбите двух мужчин, Вы будете думать о обществе)))
Чувак юзает нескольких женщин одновременно. Некоторые из этих женщин, знают о том, что она не единственная и соглашаются на такой расклад в течении полутора лет. Вы реально думаете, что проблема в мужчине?
Не зви чайна• 24 октября 2025
Ответ дляВсеЧетко
Водолей 100%))
Вона?
Маю 2х таких знайомих жінок-козерогів. Обидві знали, що чоловіки зайняті, але були впевнені у власній незрівнянності. Типу: ’ Всі інші жінки -гівно, а я - зірка, і мене неможливо кинути’. Потім було боляче
ВільнаНазавжди• 24 октября 2025
Ответ дляНе зви чайна
И соглашусь я с Вами на 100%.
У нас не было бы гулящих мужиков, если бы бабы не давали.
Ласковая_львица• 24 октября 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
И соглашусь я с Вами на 100%.
Давали бы мужики им))