Коко Шанель• 24 октября в 13:12

Вам уже холодно дома?

Вам уже холодно дома? Мне очень холодно, не хочется вставать с кровати
В рот не ложи• 24 октября в 13:13
нет
я хожу полуголая
и окна открыты
Мати тріля• 24 октября в 13:13
Нет, 21°
Харчовий тріль• 24 октября в 13:14
У нас частный дом - как в Африке
Открыты все окна, ходим раздетые
Когда жили в квартире, ходила в вязаных носках, спортивках, мерзла ужасно
Дом арендуем, а то начнут писать, что хвастаюсь
Танцепесенная• 24 октября в 13:15
Да,+16
Не будь КакСвета• 24 октября в 13:15
Тепло, в футболке хожу
Ласкове телятко• 24 октября в 13:16
Ні, опалення індивідуальне. Поки газ є норм
Я натуралка• 24 октября в 13:18
З кінця вересня опалення.
Будинок приватний
Ніколи вдома не було холодно
ПесиКот• 24 октября в 13:18
Так, 18 з обігрівачем. Цвіль по кутах, і в кутових вбудованих шафах, і, як наслідок, на одязі. От все повигрібали, ох&@ли, треба перестірувати, а нічорта не сохне (квартира зйомна)
Стрекоза любви• 24 октября в 13:19
Вмикаю опалення. Люблю, щоб було комфортно, не Ташкент.
Мая твая не панимать• 24 октября в 13:24
Ответ дляПесиКот
Купите тепловентилятор. Он быстро разносит тепло, и осушает воздух. Стоит недорого.
Кашка-маняшка• 24 октября в 13:24
У мене +20, зранку було +19. Сиджу в міжсезонносу домашньому костюмі, під кофтиною ще одна тоненька, і в шкарпетках. Мені нормально. Коли зайнята домашніми справами, то знімаю один шар одягу. Кондиціонер на обігрів не вмикаю, можливо, ввечері хвилин 15 попрацює
Сонячний день• 24 октября в 13:24
Отопление ещё не включала, иногда включаем кондиционер.
Прилипало• 24 октября в 13:24
Вчора різко потеплішало. Глянула прогноз погоди, ще 2 тижні буде приблизно так само
Электричка• 24 октября в 13:25
Саме зараз більш менш нормально, 20 градусів, до цього було 18. Але я готувала їсти, включала духовку та і на вулиці вже тепліше.
Морожена_курка• 24 октября в 13:25
Ответ дляПесиКот
О, в мене таке точно було, теж кв. зйомна, кутова. Трохи речей пропало, трохи вдалося врятувати.
Купляли тоді осушувач повітря, допоміг.
Скляна миша• 24 октября в 13:25
14-15
Уже давно холодно
И мороз был уже несколько раз
Весь месяц так холодно
Пушка заряджена• 24 октября в 13:26
Ответ дляМая твая не панимать
І розносить цвіль по всій квартирі
Коли є цвіль ніколи не можна гріти тепловентиляторами
Потрібен осушувач повітря,а не дуйчики
Це елементарні речі для розуміння
Ума Палата• 24 октября в 13:29
Ответ дляПесиКот
А як цвіль любить ремені, сумки. Той запах....Колись жили в будинку, де так само було, це жесть
КрестьянинДиор• 24 октября в 13:30
Электронный термометр показывает +20, но мне кажется фигня это. Холодно пипец. Из под одеяла вылазить не хочется. Дома хожу в штанах с начёсом, флиске, кофте. Капец.
12 галюцинаций• 24 октября в 13:30
17°, неприємно, як рухаюсь, то ще норм, як сяду, чи ляжу- капець🥶
Файна пані• 24 октября в 13:30
Нет. Давно включила отопление
КокошинЭль• 24 октября в 13:31
Ні, в мене опалення електричне, вмикаю періодично.
Мая твая не панимать• 24 октября в 13:31
Ответ дляПушка заряджена
І розносить цвіль по всій квартирі
Потрібен осушувач повітря,а не дуйчики
Це елементарні речі для розуміння
Доместосом цвіль обробити .
КокошинЭль• 24 октября в 13:32
Ответ дляКрестьянинДиор
Я думаю це через сирість, у мене теж було 20, а відчуття, що 10. Увімкнула опалення і через декілька годин стало 21, але по відчуттям, то набагато тепліше.
Ромашка -3390• 24 октября в 13:33
Холодно, мерзну
+18 , очень сыро
Престидижитатор• 24 октября в 13:33
Дубар.
So_so• 24 октября в 13:33
У меня очень холодно, поэтому обогрев включаю постоянно.
Не заздріть тьоті• 24 октября в 13:39
Ответ дляПрилипало
И к счастью дома потеплело. Пару дней было 15, 5 градусов, а сейчас смотрю - 16,8
ВЫВсеВрете• 24 октября в 13:40
В мене обігрівач є, але вмикаю лише ввечері, бо так норм, тримається 18
Парасюха• 24 октября в 13:41
у нас після вчорашнього прильоту на балконі рами і вікон немає, то одразу відчулося різке поохолодження в квартирі... До цього було все ок:(