Кошка Мурка• 24 октября 2025
Давать ли водичку грудничку?
Если на смеси
Читаю, мнения расходятся.
И когда лучше давать после еды? Между?
Читаю, мнения расходятся.
И когда лучше давать после еды? Между?
Результат:
вже голосів:
36 (87.8%)
Давать
5 (12.2%)
Нельзя
Не пью, не курю• 24 октября 2025
Ответ дляКошка Мурка
Вже зважували? Скільки додалось ваги після виписки? У вас дуже велика дитина.
Ви прямо героїня! Мої по 2400.
Кошка Мурка
• 24 октября 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Ви прямо героїня! Мої по 2400.
Вчера была у педиатра, но не взвешивались
Сказала в месяц прийти.
(Выписали нас 4980)
Просто у нее запоры, она 4 дня не могла сходить покакать:( вчера уже к врачу собирала ее, и она сходила прям перед выходом.
Вот врач сказала давать воду и в случае запоров свечи ставить.
Хотя кушает,писяет, активная, . Но животик даёт знать :(
Сказала в месяц прийти.
(Выписали нас 4980)
Не пью, не курю• 24 октября 2025
У вас педіатр або сімейна є телефон? Не бійтесь їм дзвонити, питати. Їм за це гроші платять.
Кошка Мурка
• 24 октября 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Педиатр, вчера толькл была.
Не пью, не курю• 24 октября 2025
Ответ дляКошка Мурка
Педиатр, вчера толькл была.
Тоді ще раз. Бо я не зовсім зрозуміла. Вам сімейна рекомендувала догодовувати дитину сумішю, зважувались, чи ви самі вирішили, що у вас недостатньо молока? Звідки ви взяли що дитині потрібна суміш?
У вас дитина з гарною вагою. Їй не потрібен такий самий набір ваги, як іншим дітям з меншою вагою. Менші темпи. Інакше ви не піднімете дитину через 2 місяці. Тому вашій дитині потрібна вода, для ліполізу щоб розщеплювати жир з її клітин для перетворення в енергію, а білок щоб поступав у м´язи. Ваша задача щоб дитина набирала м´язову масу. Чи у дитини були набряки?
Не пью, не курю• 24 октября 2025
Щоб дитині легше какалось треба робити зарядку для новонароджених, плавання, масажі.
Гімнастика для стимуляції кишківника:
Вправа ’Велосипед’: Покладіть дитину на спинку. Візьміть її ніжки за гомілки або коліна і обережно, по черзі згинайте їх та притискайте коліно до животика, імітуючи їзду на велосипеді. Робіть це повільно і плавно.
Притискання ніжок: Покладіть дитину на спинку. Зігніть обидві ніжки в колінах і одночасно м´яко притисніть їх до животика. Потримайте кілька секунд, потім відпустіть і повторіть 5-10 разів. Це допомагає виходу газів та стимулює перистальтику.
Викладання на животик: Регулярно викладайте дитину на животик (під наглядом) перед годуванням. Це зміцнює м´язи живота і також стимулює роботу кишківника. .
Запори можуть бути пов´язані з вашим раціоном.
Гімнастика для стимуляції кишківника:
Чумацький Шлях• 24 октября 2025
Ответ дляКошка Мурка
Молока очень мало, грудь даю, но чисто успокоить.
Ещё бы. Если ребёнок на смеси и воде будет.
Если хотите восстановить лактацию-идите на сайт АКЕВ, на форум и все наладите.
Ну а по теме вода нуда нужна конечно на смеси
Ваша прЭлесть• 24 октября 2025
Ответ дляязззззь!!!
Ваш педіатр має диплом?
Пожалуйста, не надо мне писать. Я не собираюсь ничего доказывать тетенькам застрявшим в нормах 30-ти летней давности
Ваша прЭлесть• 24 октября 2025
Ответ дляMs. Доброта
ваша педіатр безграмотна і не знає базових речей про роботу ШКТ людини
как вы написали- так раньше делали, воду грудничкам давали, но это не означает что это правильно, ответ исчерпан.