Трактор Віка• 24 октября в 16:46

Хто приймав Тразодон Трітіко?

Чи допоміг він вам налагодити сон і чи були побічки? Приймаю тиждень і майже кожен день болить голова і сонливість вдень . Не заю,чи це пройде пізніше,чи треба буде лишати. Безсоння нікуди не ділось.
Зам. зав. Анонима• 24 октября в 16:48
Принимала, давно очень, побочки были, а потом овощ .. проблему не решили
автор Трактор Віка • 24 октября в 17:01
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Перейшли на інший препарат? Які побічки були?
Пи Пи Пилюля• 24 октября в 17:02
Я приймала 4 міс, як призначав невролог. Доза 75. З першої ночі заснула, потім стало діяти менше. Побочок не було.
автор Трактор Віка • 24 октября в 17:04
Ответ дляПи Пи Пилюля
Дякую. А як налагодили сон?
Пи Пи Пилюля• 24 октября в 17:08
Ответ дляТрактор Віка
Дякую. А як налагодили сон?
Атаракс. Самостійно так і не сплю. Це після ковіда сон пропав.
ЧупакабраЗеБест• 24 октября в 17:32
Ответ дляТрактор Віка
его нельзя гипотоникам.
автор Трактор Віка • 24 октября в 17:58
Ответ дляЧупакабраЗеБест
его нельзя гипотоникам.
Можливо,в мене падає тиск,тому й болить голова. Треба буде поміряти.