Ні грама• 11 октября в 06:52
Снодійне Золпідем?
Хтось приймав таке снодійне? Пю 5 днів і як не могла спати, так не сплю. Вже як зомбі. В понеділок знову піду до лікаря. Може хтось порадить з практики,які приймаєте снодійні
Ні грама
• 11 октября в 07:13
Ответ длябибизяна
Я пила донорміл, але тільки шипучки. Таблетки не дуже допомагають
В понеділок буду радитися з лікарем. Вже сил немає
Та легко!• 11 октября в 07:16
Ответ дляНі грама
Пʼю два види заспокійливих по схемі, але вирубає мене хвилин через 20, максимум 30 після пакетика магнію з вітамінами B. Максібрен називається.
Та легко!• 11 октября в 07:19
Ответ дляНі грама
Ще Лірика маю в аптечці, але це на крайній випадок, і вони рецептурні, сильні. На схемі лікування невролога почала засинати без них, а стан в мене дуже тривожний наразі, повірте.
Вилами по воде• 11 октября в 07:47
Я п,ю аналог,зопіклон. Деколи засинаю добре на ньому,але все одно прокидаюся в 4 -5 год і все. Вчора не могла заснути до 12,30
Дюагональ• 11 октября в 07:49
Ответ дляТа легко!
А яка у Вас схема. Мені призначили магній в6 та адаптол. Не скажу, що вау ефект... Можливо далі буде. Пью тиждень.
Теж є причина тривоги (( яку не прибрати.
Ні грама
• 11 октября в 07:57
Ответ дляТа легко!
Магній теж пю
Та легко!• 11 октября в 09:06
Ответ дляНі грама
Магній теж пю
Максібрен, то таблетки, перепрошую, а магній - Ритримін. Ви на ніч пʼєте його?
Ні грама
• 11 октября в 09:20
Ответ дляТа легко!
Так
Та легко!• 11 октября в 10:20
Ответ дляДюагональ
Максібрен 250 2 р в день, ритримін 1 п на ніч, анантаваті по 2 таб ввечері в один час, 3 міс, перші два 1 міс, це призначення невролога, останнє починає діяти як вона сказала десь з 15 дня, але я реально засинаю від ритриміна.
Молчунья• 11 октября в 12:34
А ви снодійне придбали...просто по відгукам чи за призначенням лікаря?
У мене теж проблеми з засипанням..
І вже думаю за якесь снодійне. Як його обрати? Потрібно до лікаря, до якого, терапевт?
У мене теж проблеми з засипанням..
Ні грама
• 11 октября в 12:57
Ответ дляМолчунья
У мене теж проблеми з засипанням..
Лікар призначив
Та легко!• 11 октября в 16:04
Ответ дляМолчунья
У мене теж проблеми з засипанням..
Почніть з невролога
Дюагональ• 11 октября в 23:18
Ответ дляМолчунья
У мене теж проблеми з засипанням..
Лікарі так само не знають і підбиратимуть Вам. Почніть з невропатолога.