Дона Ко Ко• 24 октября в 21:22

Печенье орешки в сильпо

Обнаружила, что там есть их два варианта от "власна кондитерська", 290 г с маргарином, и 180 г прямо на сливочном масле (неужели правда?) Как думаете? и те и те стоят почти одинаково
Галябалована• 24 октября в 21:23
Прямо так і пишуть, шо на маслі і на маргарині?
Не зви чайна• 24 октября в 21:23
Шиканите, купите два варианта и продегустируйте. А потом и нам расскажите
Шопингмонстр• 24 октября в 21:24
У меня почему-то от такого изжога🙄 наверное все-таки еще что-то добавляют
автор Дона Ко Ко • 24 октября в 21:24
Ответ дляНе зви чайна
я один вариант купила, ну приемлемо, но мне сложно сказать, что в составе теста.
Не зви чайна• 24 октября в 21:25
Ответ дляГалябалована
А вы состав никогда не читали? Пишут действительно так, а вот шо они туда пихают на самом деле, одному богу и технологу на производстве известно
Дрібка щастя• 24 октября в 21:25
Ответ дляДона Ко Ко
Ті, що біля тортів, ті на маслі?
автор Дона Ко Ко • 24 октября в 21:25
Ответ дляГалябалована
Да
тут маргарин
https://silpo.ua/product/gorishok-zi-zghushchenym-...

тут внизу в составе масло
автор Дона Ко Ко • 24 октября в 21:26
Ответ дляДрібка щастя
Ті, що біля тортів, ті на маслі?
у нас и те и те рядом с тортами, пишут что, те что 8 штук в пластике на масле .
Давно без алко• 24 октября в 21:27
Богуславна горішки дуже смачні, купую їх в сільпо. А їх власні - хз...кстаті, зараз ще і балобонусами 40-50% вертають. Я вже накупила)) 13 горішків виходять за 50грн по суті
Дрібка щастя• 24 октября в 21:27
Ответ дляДона Ко Ко
Є ще поштучно.
На ваших фото цвна однакова майже, але вага різниться.
Галябалована• 24 октября в 21:27
Ответ дляНе зви чайна
Та я подумала, що це не в пачках з маркуванням, а просто так продають. Не віриться дійсно, що в тісто можуть дати масло, але хтозна. А от в крем, мабуть, таки масло - я оптимістка))
Знаю бакси• 24 октября в 21:27
Кілограм?
автор Дона Ко Ко • 24 октября в 21:28
Ответ дляГалябалована
крем и там и там просто сгущенка вареная
автор Дона Ко Ко • 24 октября в 21:28
Ответ дляЗнаю бакси
Кілограм?
нет, 12 и 8 штук
Дрібка щастя• 24 октября в 21:28
Ответ дляДона Ко Ко
Ще б знати, яке там молоко додають.
Дрібка щастя• 24 октября в 21:29
Про горішки.
Хто підкаже, будь ласка, як випікати їх, якщо плита електрична?
автор Дона Ко Ко • 24 октября в 21:32
Ответ дляДрібка щастя
Є ще поштучно.
ну да, почти в 1.5 раза. Поэтому в принципе правдоподобно, но неужели они заморочились делать в двух вариантах. Может, кто-то кто в сильпо работает поделится)
Галябалована• 24 октября в 21:33
Виходить, на маргарині 11грн горішок приблизно, а на маслі - на 4грн дорожче за штучку
Дрібка щастя• 24 октября в 21:34
Ответ дляДона Ко Ко
Ті, що в коричневій упаковці з тієї з серії мабуть, що їхнє крафтове печиво, а ціна його під 1000
Дрібка щастя• 24 октября в 21:36
Боже, де ви взялися з цими горішками
Тепер я в пошуку форми. Молоко смачне я знову знайшла.
Галябалована• 24 октября в 21:37
Ответ дляДона Ко Ко
Тоді можна брати на маргарині і не паритись, бо шкоди від одного-двох горішків не буде від маргарину, а на смак тіста, я думаю, ви не відрізните особливо,який той жир. Це коли крем на рослинних жирах - то да
автор Дона Ко Ко • 24 октября в 21:39
Ответ дляГалябалована
Это вы наверное умеете съесть только 1-2)
Галябалована• 24 октября в 21:40
Ответ дляДрібка щастя
Боже, де ви взялися з цими горішками
Пригощайтеся
Дрібка щастя• 24 октября в 21:41
Ответ дляГалябалована
Пригощайтеся
Де ви це набрали?
Фото ваші?
Пішла я за битками на кухню
Дрібка щастя• 24 октября в 21:42
Ответ дляГалябалована
Пригощайтеся
Краса, дякую!
Галябалована• 24 октября в 21:42
Ответ дляДрібка щастя
Де ви це набрали?
Фото ваші?
Пішла я за битками на кухню
Традиційно печу їх на Новий рік
Дрібка щастя• 24 октября в 21:43
Ответ дляГалябалована
Традиційно печу їх на Новий рік
Дійсно, гарні! Правда, молодець ви!
Психологічка• 24 октября в 21:43
Ответ дляДрібка щастя
Ви шуткуєте? Тисяча грн за кг печива? В бідній Україні, де зпл працівника, що пече те печиво, тисяч 20 брудними ?
Люди, звідки у вас такі ціни? Ви настільки багаті чи дурні платити такі гроші?
Психологічка• 24 октября в 21:44
Ответ дляГалябалована
Смак випічки на маслі дуже відрізняється від маргарину. Ви їх ніколи не сплутаєте.
Галябалована• 24 октября в 21:44
Ответ дляДрібка щастя
Дійсно, гарні! Правда, молодець ви!
Дякую на доброму слові