И_В_офигительных_штанах• 24 октября 2025

Мамолог Навроцька Світлана Юріївна, Київ. Хтось у неї спостерігається?

Якщо мали досвід, поділіться, будь ласка, враженнями.
Буду вдячна, якщо ще когось порадите, щоб прийом був не бігом-бігом, а з нормальним оглядом і консультацією. Читала, радять Штефуру, Помінчука. А крім них? Порадьте свого лікаря, Київ, бажано правий берег.
Обижулька• 25 октября 2025
Гляньте лікарів в ’Маммологічному центрі’ на Лобановського, там всі досвічені. Зараз там працює Ірина Любота, вона була моїм хіміотерапевтом в онокцентрі, мені особисто , як лікар подобалася, початковий дігноз ставив Бабенко Костянтин Петрович
автор И_В_офигительных_штанах • 25 октября 2025
Ответ дляОбижулька
Думала за них, та наштовхнулася на не дуже хороші відгуки (хоча більшість хороша) і засумнівалася. Дякую вам.
Обижулька• 25 октября 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
На УЗД я хожу там виключно до Галішиної, теж рекомендую, у неї досвід ого-го і взагалі вона мені приємна особисто. Знаєте, дуже важливо інуїтивно довіряти лікарю, спробуйте, важливо знайти ’свого’.
Ответ дляОбижулька
Так, це точно.
А краще спершу до мамолога, а там якщо він направить, то на УЗД? Я нещодавна робила УЗД, але мене все одно сильно бентежить дещо після видалення фіброаденоми, хочу ще до одного лікаря сходити на огляд, крім хірурга свого, до якого також хочу сходити..
Обижулька• 25 октября 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Так, це точно.
Так, до маммолога з усім, що маєте, УЗД-маммографія, результати гістології видаленої фіброаденоми. Якщо бентежить - потрібно йти.
Ответ дляОбижулька
Дякую
Туся муся• 25 октября 2025
Я до Навроцької хожу, вже років 5. Раз на рік, на огяд. Мені 44. Мені вона подобаєттся. УЗД робить і лімфовузли дивиться. Все пояснює, на питання дає відповіді розгорнуті. По результатам терапію призначає.
Ответ дляТуся муся
Дякую за відповідь. Вона оглядає? Тобто сама прощупує груди, лімфовузли, чи УЗД робить для такого?
Туся муся• 25 октября 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Робить огляд, все руками прощупує і робить УЗД. ( це в Іституті клінічної медицини).
Ответ дляТуся муся
Дякую! Бачила, вона ще на Подолі в новій клініці почала приймати.