Доброго дня, підкажіть чи в когось були такі симптоми після овуляції? Чи це так вагітність починається?
В мене була стимуляція. В ту п´ятницю фолікул був 23 , в суботу скоріше була овуляція. А зараз мені щось робиться... вчора 37 температура, сьогодні розлад кишечника,ломить всі кістки і спазмує, серцебиття 100, тиск обично 110/70 ,а зараз 117/77 ... Це вже 7дпо. В когось було таке? Чи це самонакрут?
Живчик-счастливчик• 25 октября в 00:16
Не было и не слышала такого. Может это от стимуляции такие побочки?
Живчик-счастливчик• 25 октября в 00:53
Ответ дляКаріна123
Не знаю, ще виписали прогестерон, чи перевантаження на роботі і стрес і холод...не знаю прям ковбасе
Лучше свяжитесь со своим врачом, может и нервничаете, а может и побочка какая-то .
Прогестерон також має свої покази, які до настання вагітності якби не мали б мати відношення, окрім випадків, якщо це якась «терапія», не знаю..
Я пам‘ятаю, що після стимуляції призначили прогестерон, який я б мала приймати вже до якогось терміну вагітності, допоки плацента не сформується. Мені цей весь досвід коштував немало суму потім. Ваш лікар - перевірений роками хоч?
КликОЛЬКА• 25 октября в 02:40
у меня точно так и было при беременности. вздутие кишечник. температура. морозило
Невидимка Майя• 25 октября в 02:41
Ответ дляКаріна123
Ви описали дію прогестерону на організм. Спокійно чекайте затримку, якщо вона буде. В перший день затримки зробите тест
Бажаю успіху
Ответ дляTeonaa
Лікар хороший, гарні відгуки...то діло в грошах? Чи в чомусь іншому?
Ответ дляКаріна123
Але в деяких настає, і після стимуляції дають паузу бо організм сам починає працювати?
Ви розумієте яка штука. Вагітність, така як Вам треба - тобто здоровий плід, гарне протікання, ітп - може бути лише тоді, коли здорова яйцеклітина заплідниться найкращим сперматозоїдом. Тобто навіть сперматозоіди - там не всякий може доповзти, пробитися в впшу клітину…природній відбір. Якщо пробився боже збав хворий і неповноцінний=погана «закладка» ембріона=завмерла/викидень на ранніх термінах/проблемний ембріон упаси бог.
Скажіть будь ласка, чи почули ви думку другого, третього гінеколога?, думку репродуктолога? Спермограма? Чи ви вже більш класичне лікування мали?
Медицина без сумніву пропонує стимуляцію в рамках планування дитини. Але якось це все..не знаю.
Розуажіть наразі Ви на якому етапі? Був секс після стимуляції і Ви чекаєте затримки?
Ответ дляTeonaa
Я півтора роки ходила по різних,всі казали пити типу Квінофолік і самим пробувати...але не має,ну що казати( я чекаю затримки, я це все розумію що ви описали про природний відбір( може це не моє мати дітей(
Ответ дляTeonaa
Спермограма +- ,казала мала б бути краща ,але не дуже поганий показник
Ответ дляКаріна123
Ну я єдине що не шарю, то це яка має бути терапія от такого «циклу». Но впевнена, що гормонально. А це і коки, і спіраль (3-місячний «курс». Чому просто така радикальщина одразу, якщо Ви не перепробували класичну терапію. Тобто досягти регулярного циклу і своєї природеьої овуляції
Ответ дляКаріна123
Можете тему нову зробити, типу як кому лікували ненастання овуляції в рамках планувпння вагітності.
Просто у мене пробіл в цьому питанні, бо овуляції були (проте і стимуляція чомусь була призначена, і було все пічально)
Ответ дляTeonaa
В кожного як то кажуть свій випадок.... В мене з 11 років не регулярний цикл я уточню, і я ніяк його не вирівняю....
Ответ дляКаріна123
Немає - чого? Овуляціі? Щомісяця фолікулометрія?