Може ще третю?• 25 октября 2025
Как вы, ласточки мои?
За что держитесь?
Треба ось так• 25 октября 2025
Ответ дляПросто звязда
Пройдіться по всіх сьогоднішніх нічних темах і подивіться як кацапські боти реагують на русня - гній, а потім робіть висновки про проплачені думки. Чи ви прихильниця хуйла?
Я не прихильниця ні пуйла, ні зєлєні, я просто живі біля радіозаводу, я заіпалась
Контрольница• 25 октября 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Лірікою в смислі поезією?
Лірікою в смислі прегабаліном)))
Контрольница• 25 октября 2025
Ответ дляПросто звязда
Як показник. Пишеш, що путя хйло чи кацапам здохнути бажаєш, то набігають табуном