Илона_747• 25 октября в 10:34

У вас є час просто послухати себе?

Ви можете дозволити собі піти не у справах, а просто навмання прогулятися, куди ноги виведуть?
Маєте можливість побути наодинці з собою і смартфоном?
Про що в такі хвилини мрієте?
Заздрість то погано• 25 октября в 10:36
Пару минут за несколько лет) это если без телефона и фильмов, просто пить чай в тишине
Лия-dc17• 25 октября в 10:38
Так, завжди знаходжу час на себе, не мрію, а просто думаю та аналізую своє життя
So_so• 25 октября в 10:39
Да. Каждый день.
coloritka• 25 октября в 10:39
Можу
Горськ• 25 октября в 10:40
Так.
Merilyn• 25 октября в 10:41
Слава Богу да имею такую возможность
ElinaH• 25 октября в 10:44
Целый день этим и занимпюсь.)
dajkiri-irina• 25 октября в 10:47
Всегда, когда захочу. А что может помешать? Мечтаю и планирую очередное путешествие. Самое любимое занятие
Coffee is Love• 25 октября в 11:26
так, звісно. це мій ресурс - самота, тиша, власні думки та емоції.