Хочу в БАНю• Изменено 18 сентября в 15:28

Хочу поїхати сама у подорож, але дуже переживаю

Чи не буде скучно самій
Чи не буду в групі виглядати ізгоєм
Що робити вечорами самій
На якихось цікавих локаціях навіть сфоткати не буде кому

Хто їздив, які плюси і мінуси ? Є якісь рекомендації?
А шо сталося?• 18 сентября в 15:31
Подруга ездила, можно просить людей, познакомились, я так по своему городу хожу по музеям, кафе ресторанам, возьмите селфиралку,
Я Головна• 18 сентября в 15:32
Настрой у вас очень пугливый(
А вы едьте и наслаждайтесь отдыхом.
Гидроусилитель руля• 18 сентября в 15:32
Моя колега дорого не решалась. Вот поехала и очень рада,что решилась.
Зупка_цем• 18 сентября в 15:33
Самой в группе?)
Зупка_цем• 18 сентября в 15:33
А куда едете?
автор Хочу в БАНю • 18 сентября в 15:35
Ответ дляЗупка_цем
А куда едете?
Ще не знаю, обираю )
Скоріше за все в Іспанію, бо хотіла б десь в Африку, але це дууууже дорого.
Рву и мечу• 18 сентября в 15:36
Селфіпалка в поміч, єдине за одномісні номера часто доплата і якщо автобус, то з чужою людиною поруч, якщо два місця не викупити.
автор Хочу в БАНю • 18 сентября в 15:36
Ответ дляЯ Головна
Настрой у вас очень пугливый(
А вы едьте и наслаждайтесь отдыхом.
Так, переживаю, бо не хочу викинути гроші на вітер, якщо не сподобається
В гости звали?• 18 сентября в 15:36
Берите групповой тур с подселением и будет сразу у вас попутчица. А вообще в таки турах много ездят по одному, и там формируется компания
Залатавая• 18 сентября в 15:38
езжу много лет в такие туры, правда с дочкой подростком.
часто ездят люди сами по себе, обычно группа дружит между собой и каждый находит компанию, если она конечно нужна там
Для фото правильно написали - селфипалка
автор Хочу в БАНю • 18 сентября в 15:39
Ответ дляЗалатавая
Я їздила в Париж, бачила дівчат, які подорожували самостійно, але вони так і ходили одинаками. Одна дівчинка до нас прибилась, то мої дівчата не хотіли її компанії
Залатавая• 18 сентября в 15:39
Ответ дляВ гости звали?
внизу мой комент, что часто катаюсь в такие туры
так вот как раз один номер на двоих, незнакомых людей - такое себе. Завести просто компанию для походов да, но жить вместе это кошмар в основном. Один храпит, второй гуляет до утра и лазит среди ночи, третий бухает, такое себе
Goku5927• 18 сентября в 15:39
Я привчилася фотографувати себе самостійно. Головне знайти відносно безлюдне місце, щоб не вкрали телефон, і перед зйомкою подивитися, як виглядає кадр. Таймер на 10 секунд, швиденько до локації — вуаля. Повторити необхідну кількість разів
Зупка_цем• 18 сентября в 15:39
Ответ дляХочу в БАНю
А чому не хотіли?
Залатавая• 18 сентября в 15:40
Ответ дляХочу в БАНю
ну группы же разные бывают, и да люди все со своими характерами.
Вы едете получать удовольствие от путешествия или подругу искать?, подумайте над этим
автор Хочу в БАНю • 18 сентября в 15:41
Ответ дляЗупка_цем
А чому не хотіли?
Не знаю, типу чого вона за нами кругом ходить. Тому я бачила як це бути одному, келих шампанського не буде з ким випити
Зупка_цем• 18 сентября в 15:41
Ответ дляХочу в БАНю
Дикарки якісь.. не дивно що ви без них тепер їздите
Попразендовна• 18 сентября в 15:44
Езжу очень часто. Есть определенные правила, которые позволяют мне не скучать, не переплачивать.
1. Селюсь в хостелах. Мне это норм, выбираю подороже где есть чисто женские комнаты.
3. Составляю маршрут на день , отмечаю на карте и днем изучаю достопримечаьельности сама. Фото прошу сделать таких же туристов (азиаты хорошо фоткают).
2. Всегда включаю Hangouts в приложении каучсерфинг. Там нахожу компанию для вечерней тусни. Но я люблю тусню, и всегда ’за’ походить по злачным местам, дискотекам (кстати в Испании они шикарные). Всегда находятся другие туристы , либо скучающие местные, с кем можно провести вечер.
автор Хочу в БАНю • 18 сентября в 15:44
Ответ дляGoku5927
Я думаю теж змогла б, але в екскурсійних турах часто обмежений час, дуже багато людей і мало місця на відомих локаціях
Невидимка Майя• 18 сентября в 15:45
Коли подорожувала сама, то якраз найбільше знайомств та несподіваних пригод і виходило завжди :)
А взагалі обожнюю і сама побути. Почитати книжку, просто послухати тишу, послухати музику, і тд. Але це не всі вміють робити - треба пробувати.
автор Хочу в БАНю • 18 сентября в 15:45
Ответ дляПопразендовна
Дякую за підказки, але я, скоріше за все, візьму пакетний тур
Goku5927• 18 сентября в 15:46
Ответ дляХочу в БАНю
Так, є момент, що доводиться орієнтуватися пл ситуації. Але насправді, якщо ви з групою, 100% вас прохатимуть і аналогічно ви будете зможете попросити вас відзняти. Тому як на мене, питання фотофіксації вас вирішити найлегше
Попразендовна• 18 сентября в 15:46
Ответ дляХочу в БАНю
То це вже не самостійно. Тут взагалі нема про що турбуватись. Але не розраховуйте на те, що отримаєте вау враження.
автор Хочу в БАНю • 18 сентября в 15:46
Ответ дляНевидимка Майя
Оооо, я б теж хотіла так - найбільше знайомств та несподіваних пригод.
Коли я одна, почуваю себе норм, мені лише не комфортно, коли я одна серед людей
Болтушка Му• 18 сентября в 15:46
Ответ дляХочу в БАНю
У вас настолько негативная риторика по отношению к самостоятельно путешествующим, что вам будет очень трудно одной психологически
автор Хочу в БАНю • 18 сентября в 15:48
Ответ дляGoku5927
Да, може й так, я про це не подумала
Попразендовна• 18 сентября в 15:48
Ответ дляХочу в БАНю
Та які пригоди в турі з групою? І знайомства які, тільки з вашими соплімінниками?
Осья якось тусила з китайцями , перуанками та гей парою бритів. Ото є що згадати
західний_діалект• 18 сентября в 15:49
Якщо ви їдете екскурсійним туром з іншими людьми, то це ніяк не сама)
Я часто подорожую сама. У справах, але залишається час погуляти і т п. Так мені просто супер. Колись подруга хотіла зі мною поїхати, типу я зроблю справи і з нею буду гуляти, я як уявила, що це потрібно ходити де вона захоче, то відмовила)
автор Хочу в БАНю • 18 сентября в 15:49
Ответ дляПопразендовна
Ого! Це в якому турі ?
празники не помню• 18 сентября в 15:49
Зазвичай таких як ви їздять десь 20%. Потоваришуєте з сусідкою. І будете фоткать і фоткаться разом чи селфі палка буде в нагоді. Головне спробувати,