Кидаю курити• 25 октября 2025

Була тема вночі про лист

Не те що би прощальний, просто стосунки ніякі, хотіла висувати там про наболіле . Дуже багато і дуже емоційно. Зранку не відправила, а тепер вже страшно якось це робити. Але так лист став би крапкою, або початком нового в стосунках. А не зробивши це можу підвиснути вицьому стані
120-120-120 (не худею)• 25 октября 2025
Автор, займитесь конструктивом. А то от тошнения не только мужик сбежит, а и стулья со шкафом
Налогообложу• 25 октября 2025
Автор, ну сколько можно. Займите себя чем нибудь
120-120-120 (не худею)• 25 октября 2025
Ответ дляНалогообложу
Вот именно, баба ведь, должна быть похитрее..а то как простачок
Черпак_для_фантазий• 25 октября 2025
А ведь можно сходить на пробежку, в магазин сходить, в кино, в парке погулять. А не копаться в том, в чем копаться не нужно.
Сегодня не целуюсь• 25 октября 2025
Навряд чи ви зможете реанімувати ’ніякі’ стосунки. Я написала такий електронний лист, а у відповідь отримала відро лайна, яке він мені надсилав ще довгий час після розставання.
Краще напишіть на листі все, що хотіли. А йому нічого не надсилайте. Ви самі зрозумієте далі, що робити.
Сегодня не целуюсь• 25 октября 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
А у вас, дедов, тоже все с хитростью?
120-120-120 (не худею)• 25 октября 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
А у вас, дедов, тоже все с хитростью?
Я женщина вообще то
Сегодня не целуюсь• 25 октября 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Я женщина вообще то
ну да, ну да..
Айпишница• 25 октября 2025
ссылка на тему где ?
Черпак_для_фантазий• 25 октября 2025
Ответ дляАйпишница
ссылка на тему где ?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3777393
Айпишница• 25 октября 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
ой, не... прочитала вашу эпопею- не пишите, не отправляйте.полтора года вы уже с ним просрали, а могли бы уже ляльку нянчить. нах оно вам надо ?
Смячиком• 25 октября 2025
Автор, не отправляйте.

Пройдёт время (!) и вы суме поймёте, что смысла в письме нет. А вот унизиться вы можете ещё больше. И сделать себе хуже тоже. Впечатление о вас будет плохое. Письмо никак не вызовет к вам уважения и на его действия не повлияет.
автор Кидаю курити • 25 октября 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ось. Ви відправили, побачили реакцію і вас попустило. А так би сумнівалися весь цей час
Любительница• 25 октября 2025
Это так глупо выглядит, все эти письма, они никому не нужны. Вам хорошо, или плохо, на это надо ориентироваться, сам он ради вас ничего менять не будет.
автор Кидаю курити • 25 октября 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Дякую. Борщ варю, відволіклася )))
Сегодня не целуюсь• 25 октября 2025
Ответ дляКидаю курити
Не попустило, повірте. Бо викликало дурну реакцію. Не варто було надсилати. Написати - так. Але не надсилати.
У мене теж були ’ніякі’ стосунки.
Лукава Кішка• 25 октября 2025
Колись теж були мутні стосунки, які не давали нормально жити і спати. Я писала довгі листи і просто зберігала їх у чорновиках на електронці. Час від часу перечитувала. Не відправила жодного. Деякі листи з часом навіть соромно було перечитувати, якісь суцільні рожеві шмарклі.
Не відправляйте, легше не стане, повірте. Вам здається, що чоловік на ваш лист відреагує саме так, як вам хочеться: зрозуміє ваш біль, ваші душевні тортури. Насправді, вони влаштовані інакше і сприймають все інакше. Тому, не мордуйтесь, не робіть зайвих помилок. Пишіть, але зберігайте для себе, аби потім перечитати і посміхнутись.
автор Кидаю курити • 25 октября 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
У мене теж були ’ніякі’ стосунки.
Як вийшли із цього стану?
автор Кидаю курити • 25 октября 2025
Ответ дляЛукава Кішка
Таке зберігати соромно))) спалити на всякий випадок)))) дякую вам за підтримку
Сегодня не целуюсь• 25 октября 2025
Ответ дляКидаю курити
Як вийшли із цього стану?
Очень тяжело. Но у меня были, к сожалению, созависимые отношения, и мужчина с нарциссическими чертами.
У психолога была.
Но лучше раньше, чем позже.
Лукава Кішка• 25 октября 2025
Ответ дляКидаю курити
Та вони були в чорновиках на електронній пошті. Не основній)
Про неї ніхто не знав, там я їх і зберігала.
Час лікує, повірте. В мене була страаааашенна залежність.
Просто відволікалась, іноді дозволяла собі поплакати, але не піддавалась спокусі. Йдучи - йди.
А потім одного дня ловиш себе на думці, що від згадки про нього в районі сонячного сплетіння вже нічого не тенькає, нічого не болить і розумієш, що ти вільна. І це кайфово.
Сегодня не целуюсь• 25 октября 2025
Добавлю, что я тогда на эмоциях отправила письмо. И очень пожалела. Потому что он потом мне за каждый пункт высверливал мозг. Не согласился ни с одним пунктом, опровергал и в ответном письме, и устно. И выдвигал встречные претензии. Хотя все было чистая правда.
автор Кидаю курити • 25 октября 2025
Ответ дляЛукава Кішка
Вже була перерва в два місяці чи три. Не витримала, написала. Він приїхав спонтанно, без попередження, потрахалися і поїхав собі. А питання які були рівно так само і залишилися, він навіть обговорювати не хотів. Лише казав «колись закінчаться твої претензії чи ні». Ну от претензія наприклад, в телеграмі чудове спілкування, а в вайбері я випадково помітила, шо заблована, хоча ніколи там не пюпереписувалися…., питаю, він морозиться. Ясно що це не приємно. А обговорювати не хоче , бо у мене «претензії»
автор Кидаю курити • 25 октября 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
До сраки ці пробіжки. Абонемент в зал, безліч поїздок, по області, по Україні, закордон на море, магазини, новий одяг, фотосесія, кіно само собою ….. до сраки все, думаю про нього. А так типу написала, всю душу вилила, відправлю, прочитає і зробить щось - ок, не зробить, значить значить в мене спокійна душа, бо все зробила, що могла і маю право забувати. Навіть до матушки Аліпіі їздила, щоб допомогла розібратися. Я пишу, він повертається. Або іноді без попередження приїхати може і я щиро йому рада, а по ньому видно, що він сумує дуже. А в ситуації розібратися не можемо.
автор Кидаю курити • 25 октября 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Жесть ) ну цей колупатися не буде в претензіях, він може приїхати, кинути палку і всі щасливі))) а про наші теми сварок і чути не хоче, …але ж це не вихід