Пустощі-веселощі• 25 октября в 23:14
Стукання п‘ятками по 30 секунд 4 р/день
Що думаєте?
Почемучечка• 25 октября в 23:15
А чого вона не очікувала? Що прийдуть сусіди та наступають їй по голові?
Коплю на груди• 25 октября в 23:15
Случилось, что не ожидала - пришлось ставить протезы на пятки
Мелочунь• 25 октября в 23:36
Через місяць привіт п´яткова шпора і вже взагалі не до ’фонової тривожності’ буде
Крихітка на всі• 25 октября в 23:37
Блд, а я то думаю, чого моя підстаркувата сусідка серед ночі гупає.
Скользкая• 25 октября в 23:50
ну ну...если нет проблем с ногами или позвоночником, а если есть, то будет пздц.
Пустощі-веселощі
• 25 октября в 23:57
Ответ дляКрихітка на всі
Може біточки робить
У мене сусідка - заїбала вже з тими біточками
Крихітка на всі• 26 октября в 00:57
Ответ дляПустощі-веселощі
Може біточки робить
О, вона,як биточки робить то пів парадного чує