Пацан к успеху шел• 26 октября в 00:08
Відливка воском
Кого відливали воском? Чи допомогло вам? Чи були позитивні чи негативні наслідки?
Хто не вірить в це - проходимо повз
Техпаспорт на медузу• 26 октября в 00:11
тоже интересует что оно дает, безопасно ли.. хочу снять черную полосу
Дую на вітер• 26 октября в 06:08
Для мене це маячня, але якщо людина щиро вірить - то точно допоможе. Наш мозок так влаштований. Тому пробуйте.
Блондинка_в_розовом• 26 октября в 21:10
Кому допомогло - Вам про це не скаже. Метод робочий, тому пробуйте