Ну шо не так?• 02 октября в 09:51

Хто ставив брекети, чи задоволені результатом і не шкодували? Які підводн камені

Лиса Патрикевна• 02 октября в 09:52
Подводный камень один-результат не может предсказать даже ваш ортодонт
Україна наше все• 02 октября в 09:52
Ставила в 36, відносила трохи більше 1,5 року
Не було особливих проблем, ретельно доглядала
Дуже задоволена шкода що можливості раніше не дозволили
Bilolena• 02 октября в 09:57
Теж в 36 ставила, суто заради картинки - але бонусом перестала щелепа боліти, де був колись артрит.
АБВГДейка• 02 октября в 10:00
В дорослому віці не ставила б, якщо бвльш менш нормальні і здорові свої зуби
Пліткарка• 02 октября в 10:04
31 ношу два года уже чуток осталось
я довольна )
Катастрофа• 02 октября в 10:26
Треба ретельний щоденний догляд, чистки регулярно і фіксація після брекетів
Я вся ваша• 02 октября в 10:29
Жалею. Лицо удлинилось, дыхание ухудшилось, зубы наклонились вперед, были сильные головные боли, пока зубы частично не аернулись на место. Надо было не трогать или одновременно расширять челюсти операцией. Стало больше кариеса
Анютины ласки• 02 октября в 12:40
не жалею, лицо поменялось в лучшую сторону. правда, ношу всего год, мне 37