Кнопкотиць• 26 октября 2025

Беременность и вес

В беременность выросли такие щеки и второй подбородок😨 хотя я не ем ничего лишнего, сладкого 1 конфета на день. Намного меньше чем до беременности 😥😥😥
Ухахайкина• 26 октября 2025
Чего не спите

Я_з_Франека• 26 октября 2025
У мене за вагітність + 25. Але останні 5 кг набряки, нирки відмовляли. Потім швидко до 55 скидала. Краще всеж притримуватись діети, бо дитині ваша зайва вага шкодить. Обережно із солоним, сіль утримує набряки, підвищує тиск.
Я_з_Франека• 26 октября 2025
Що з´їли вчора за день?
автор Кнопкотиць • 26 октября 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Що з´їли вчора за день?
1 кусок піцци, флет уайт, салат з сиром і буряком з шматком хліба, 1 цукерка і 2 яблука
автор Кнопкотиць • 26 октября 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Я поки що 4 кг набрала. Дуже стараюсь себе контролювати. Ходжу кожен день на біговій. У мене 23 тиждень
Я_з_Франека• 26 октября 2025
Ответ дляКнопкотиць
Це за цілий день? Це замало. Не з´їли норму білка, солі забагато. Каву, якщо любите дитину заради неї відмовтесь тимчасово. Кава дає набряки і спазми.
автор Кнопкотиць • 26 октября 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Так.. дякую.. лікар дозволив 1 каву на день🤔 напевно правда відмовлюсь.. думаю на какао перейти.. не чула навіть про спазми😨я ось раз на день точно каву пила

автор Кнопкотиць • 26 октября 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Я знаю, що мало. Мені їсти не хочеться майже взагалі. За день 2 рази їм і все. Щоки всеодно виросли.. і вага росте по трошки По узі на 20 тижні дитина важила нормально
Стрекоза любви• 26 октября 2025
Ваші щоки обʼєктивно лише ваше сприйняття. Є спеціальні таблиці з приростом ваги у вагітних на певних місяцях/триместрах вагітності. Якщо у вас в межах норми, то орієнтація на щоки виглядає сумнівно.
Я_з_Франека• 26 октября 2025
Ответ дляКнопкотиць
Подвійну каву в одній чашці. Кого обманюєм? Себе кохану. ) у вас нормальний приріст ваги. Вагітні обличчя міняються, це гормони. Потім все повернеться.
автор Кнопкотиць • 26 октября 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Та ні, то я 1 раз флет уайт пила. Так капучіно завжди
Я_з_Франека• 26 октября 2025
Ответ дляКнопкотиць
Іноді можна, якщо відчуваєте себе добре.
автор Кнопкотиць • 26 октября 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Так, я відчуваю себе добре🤗
Я_з_Франека• 26 октября 2025
Ответ дляКнопкотиць
Так, я відчуваю себе добре🤗
Але пора на нормальне харчування. Білок, кальцій. Бо без зубів залишитесь. Вони на відміну від пухлих щічок, нікуди не дінут ся.
Своего не предлагать• 26 октября 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Кофе ничего этого не даёт, если что пью литрами и во все Б пила
Я_з_Франека• 26 октября 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
То ви на збереженні не перебували в лікарні. Тоді б вам лікарі все розповіли для каву для вагітних. Якщо набряки і швидкий набір ваги, то каву не можна. У автора, все в нормі, їй можна.
Своего не предлагать• 26 октября 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Была на сохранении, никто кофе не запрещал пить
Ольга520• 26 октября 2025
Ответ дляКнопкотиць
Це жарт сподіваюсь