А я з косою• 26 октября в 08:08

Зачем переводят часы на зимнее время? В чем смысл?

Темнеет рано и встаешь в темень, и так депресняк. Не пойму смысла, объясните пожалуйста.
Видна міленіалка• 26 октября в 16:03
Ответ дляВ кого тако було
Ну вы бы погуглили хотя бы. Там в законе речь шла о том чтоб остаться на зимнем времени)))
А на якому ж? Зимовий час наш, на літній переводимо, він не наш. Зараз ми перейшли на свій час, якщо перестануть переводити, так і залишимось на зимовому.
Ищу-брожу• 26 октября в 16:26
Ответ дляЗа ким я буду?
А хто працює в 5 вечора?
Не знаю таких.в 16.15 я вже вільна,чоловік в 15.15.
Вы учителя?
За ким я буду?• 26 октября в 16:32
Ответ дляИщу-брожу
Вы учителя?
Ні, велике виробниче об´єднання-26 підприємств по Україні, 2 в Києві
Ищу-брожу• 26 октября в 16:33
Ответ дляЗа ким я буду?
А почему удивляетесь,что кто-то работает вечером?
Баба Йога• 26 октября в 16:37
Ответ дляРяженка
Був прийнятий закон, щоб перестати переводити годинник. Серед населення здійнявся ґвалт і Зе так і не підписав цей закон.
Потому что для восточных областей летом зимнее время ,которое хотят оставить ,очень неудобное.
В Днепропетровской области в двадцатых числах июня восход солнца в 4:30 ,а светлеет ещё за пол часа раньше . Если зимнее время оставить ,то восход будет в 3:30 ,а светлеть в 3 часа ночи .
Кому такое надо и зачем ?
На работу всем на 8 ,на 9
Зато в 8 вечера будет темно на улице .
Особенно жаворонки обрадуются в три часа ночи просыпаться, капец удобно .
За ким я буду?• 26 октября в 16:37
Ответ дляИщу-брожу
Я не удивляюсь. Я отвечала конкретному человеку, в его манере.
З понеділка на дієті• 26 октября в 16:48
Ответ дляЗалетна Я тут
Ну давайте вставайте в 4...хоть попробуйте

У нас на жд столич экспресс ходит в 6-30 и еще пока доберешься до вокзала. Короче, надо вставть в 4:40 собраться...и в 5:40 ловить такси (тоже проблема) .....и потом два дня вареные после таких поездок
В 4.40 это вы ещё поздно встаете, у нас пол села на электричку на 5.00 ходили до войны и те кто дальше живёт 4-5 км от станции вставали в 3.40 примерно. На работу каждый день, вареными ходить некогда, да и организм привыкает к режиму. Я каждый день так не работала, на на электричку на 5.00 ходила время от времени, когда нужно было, вставала раньше 4.00, ничего со мной не случилось, как и с очень многими людьми, которые ездят в это время.
З понеділка на дієті• 26 октября в 16:50
Ответ дляВидна міленіалка
Для областей, которые в первом и третьем часовом поясе, это не их время.
Укр_жіночка• 26 октября в 17:01
Фізично Україна знаходиться в двох часових поясах. Юридично один пояс. Тому й переводять. Якщо не переводити як пропонували, то східна Україна буде прокидатись влітку в 3 години ранку разом з сонечком.
Телефон Рубика• 26 октября в 17:20
Ответ длякогдадеЦкие
Яка людина? Якщо ви маєте мене на увазі, то я не вигадую. А логічно розмірковую на тему, щоб було, якби не переводили годинник. І так, в моєму місті на 9.00 не ходять. Завдяки поверненню на зимовий час діти не йдуть по темному у школу.
Так я ж вас чітко питаю: о котрій ваша дитина йде у школу? Бо по-старому чи по-новому, мені здається, неможлива така ситуація, що темно о 8 чи навіть о 7:30
когдадеЦкие• 26 октября в 17:29
Ответ дляЗа ким я буду?
Лайки ’теж’?
Тобто ви їх таки сама собі ставили?
Ну так, ви ж по собі судите. Завжди так: хто згадує, що лайки собі ставлять, той і ставить лайки. Бо сам такий
Не переймається, ви тут не одна така
когдадеЦкие• 26 октября в 17:31
Ответ дляЗа ким я буду?
Жебракам не подаю. Заробите-ваш роботодавець покладе вам
Та почекайте, ви писали, що ви мені в карман поклали, ви мене годуєте і на вас взагалі вся економіка тримається. Жебраки - це ви знову про себе та про себе, бо окрім бурної фантазії жодного розумного допису.
За ким я буду?• 26 октября в 17:32
Ответ длякогдадеЦкие
Не переймається, ви тут не одна така
Я сужу по вас, в чому ви самі і зізналися. І так, ви тут не одна така
За ким я буду?• 26 октября в 17:34
Ответ длякогдадеЦкие
Де я написала що я вас годую? В якому саме повідомленні?
А моя продукція є у вашому кармані,можете не сумніватися.і навіть 2 її різновиди.
когдадеЦкие• 26 октября в 18:46
Ответ дляТелефон Рубика
Я вам чітко відповідаю: не виривайте фрази з контексту. В темі йшлося про те, що треба підлаштовуватися до дітей на другій зміні, бо їм повертатися в темноті, тобто не переводити годинник до зимового часу. Якщо так зробити, то у грудні схід сонця не о 7.50, а о 8.50 буде. Тобто страждають всі, хто йде на першу зміну. І все таки, у першу зміну навчається більшість.
Моя дитина виходить з дому о 7.40.
Ситуація, що о 8 темно не можлива. Якщо не перевести годинник -можлива. Тема створена саме проти цього переводу. Саме про це дискусія і суперечки. Я за тими, хто за.
Вже не знаю, як пояснити
когдадеЦкие• 26 октября в 18:48
Ответ дляЗа ким я буду?
Та ні, зізналися ви. Тут навіть тема така була, і там багато хто зізнався. Ви з числа цих форумчанок . На ворі і шапка горить . Навіть народна мудрість про вас знає.
За ким я буду?• 26 октября в 18:49
Ответ длякогдадеЦкие
Ви випили вже? Завтра ж у пробку
когдадеЦкие• 26 октября в 18:49
Ответ дляЗа ким я буду?
Ви виготовляєте єпл? та да, ваші фантазії несуть вас невідомо куди.
когдадеЦкие• 26 октября в 18:50
Ответ дляЗа ким я буду?
Ви випили вже? Завтра ж у пробку
Знову про себе? Сподіваюся не бояришник (глід) пили?
За ким я буду?• 26 октября в 18:51
Ответ длякогдадеЦкие
Хуєпл.
За ким я буду?• 26 октября в 18:53
Ответ длякогдадеЦкие
Це ж ваш національний напій, так що не приписуйте мені свої вподобання
когдадеЦкие• 26 октября в 18:55
Ответ дляЗа ким я буду?
Та ні, ваш. З такими нісенітницями та безглуздою маячнею як у вас, можна тільки одне припущення зробити
Що ви там про сміх писали, вже забулися? А, напилися і без пам´яті.
когдадеЦкие• 26 октября в 18:56
Ответ дляЗа ким я буду?
Хуєпл.
Так і знала. Яка ви передбачувана. Така вихована і розважлива.
За ким я буду?• 26 октября в 19:00
Ответ длякогдадеЦкие
Я писала - річ,яку ви боїтеся втратити.І якої у вас два різновиди.Напружте свій мозок))
Лепешечка• 26 октября в 19:01
Ответ дляА я з косою
А кто ставит рука лицо, вам о###нно вставать в темень и нравится короткий световой день.
автор, справжній час в Україні зимовий. Переходимо тимчасово на літній.
когдадеЦкие• 26 октября в 19:02
Ответ дляЗа ким я буду?
Ви пишете в першу чергу про свої тривоги та страхи. Це золоте правило. Але навіщо вам напружувати свій мозок, так?
За ким я буду?• 26 октября в 19:13
Ответ длякогдадеЦкие
Це де я про таке писала, ви марите? Похмеліться
ВільнаНазавжди• 26 октября в 19:42
Ответ дляАстоновитесь!
Я вижу светлеющее небо.
Можете сами посмотреть. Выйти в ноябре или в феврале утром в 4.30 и в 5.30. Увидите разницу
Таких, як ви, одиниці. А світло о 16:00 потрібно кожному. Я вже не кажу про нереальну витрату електроенергії за цю годину всією країною.
энциклопУдия• 26 октября в 19:50
Ответ дляА я з косою
Так утром наоборот светлеет раньше
энциклопУдия• 26 октября в 19:58
Ответ дляИдеальная оптимистка
В Европе ссср не было, а часы переводят
И в Канаде переводят