А я з косою• 26 октября 2025

Зачем переводят часы на зимнее время? В чем смысл?

Темнеет рано и встаешь в темень, и так депресняк. Не пойму смысла, объясните пожалуйста.
За ким я буду?• 26 октября 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Знову фантазії? Чи вже марення почалися? Не відволікайтеся від пакування китайського мотлоху, бо скоро сонце сяде.
Ви навіть не розумієте про що вам пишеться
когдадеЦкие• 26 октября 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Можна подумати, ви зрозуміли

Мені просто набридло читати ваші нісенітниці. Я сиджу в інших, більш цікавих темах

Ви з самого початку недогледіли ’переважна більшість’ і вирішили, що написано ’абсолютно всі’?
Налитое яблочко• 26 октября 2025
Ответ дляпані Солоха
Щоб ви працювали після обіду при світлі.
При штучному? Чи хтось в 16.00 працювати закінчує? Я таких не знаю.
когдадеЦкие• 26 октября 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Он жіночка вище закінчує працювати в 16, а чоловік її в 15 . І думає, що всі так.
За ким я буду?• 26 октября 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Можна подумати, ви зрозуміли

Я розумію, що поки будуть пробки з 8 до 10,ви будете жити в бідній країні, пакуючи свій китайський мотлох.
Бо в розвинених країнах,робочий день на всіх виробництвах від 7,або навіть 6 ранку.Бо нормальне виробництво не працює в одну зміну,а в 2,або в 3. і якщо зміну починати пізніше,друга не встигає додому.
Тож стійте в пробках,і жуйте гумку далі
когдадеЦкие• 26 октября 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Тож стійте в пробках,і жуйте гумку далі
О, знову брєєєд з цим мотлохом
Нафантазуйте щось інше, може хоч цікаво буде, годувальниця ви наша. Саме на вас тримається вся економіка. Ви в мотлосі живете, чи що, чого вас так заїло на ньому?
Налитое яблочко• 26 октября 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Тож стійте в пробках,і жуйте гумку далі
Ключове - в 3 зміни. По 8 годин? Чи по 12-14 одну людину запряжуть ?
І в будь-якому разі сучасне освітлення дозволяє відмовитись від цих переходів туда-сюда двічі на рік
Распутница• 26 октября 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
В Европе ссср не было, а часы переводят
де саме?
За ким я буду?• 26 октября 2025
Ответ длякогдадеЦкие
О, знову брєєєд з цим мотлохом
Економіка тримається на реальному виробництві. Далі йдуть ті, хто їх годує і обслуговує. Якщо в перших не буде грошей, другі будуть без роботи.
Це закон.
В ви продовжуйте стояти в пробках і скиглити в інших темах,про малі зарплати.
Вумна вутка• 26 октября 2025
Ответ длякогдадеЦкие
У нас тоже так с мужем.
Вумна вутка• 26 октября 2025
Ответ дляРаспутница
де саме?
В Германии
За ким я буду?• 26 октября 2025
Ответ дляНалитое яблочко
По 8 звичайно.На нормальних виробництвах не працюють по 12,бо притримуються законодавства.
Не освітлення відіграє роль в переході,в інші споживачі.Загугліть

І ваша правда,в сучасній Україні можна нікуди не переходити,бо тих споживачів,заради яких відбувався перехід,майже нема.
Але буде не зручно,бо Україна багато в чому пов´язана зі світом,і відмова буде лише разом з європейськими країнами.Самі ми не відмовимось.
когдадеЦкие• 26 октября 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Це закон.
Статтю закону.
Це ви створюєте теми про малі зарплати і звідки в людей стільки грошей?
когдадеЦкие• 26 октября 2025
Ответ дляВумна вутка
У нас тоже так с мужем.
А у нас ні.
За ким я буду?• 26 октября 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Статтю закону.
Закони економіки!
Ви в школу ходили?
когдадеЦкие• 26 октября 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Закони економіки!
Ви в школу ходили?
А ви ходили? Бо ви все мотлох пакуєте і пакуєте, а основ економіки не знаєте.
За ким я буду?• 26 октября 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Основою економіки є матеріальне виробництво, яке забезпечує створення та розподіл товарів і послуг для задоволення потреб суспільства. Це включає в себе три основні сектори: первинний (добувна промисловість), вторинний (обробна промисловість) і третинний (сфера послуг). Фундаментом ринкової економіки, зокрема, є приватна власність на засоби виробництва.
За ким я буду?• 26 октября 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Мій мотлох лежить у вас в кишені
І бережете ви його,щоб не дай Бог не загубити.
Залетна Я тут• 26 октября 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Вот кстати да, при зимнем времени летом надо работать с 6-7 утра, тогда нормально будет.
Ужас
Вумна вутка• 26 октября 2025
Ответ длякогдадеЦкие
А у нас ні.
Бывает
Весняний Марафон• 26 октября 2025
Ответ дляРяженка
Був прийнятий закон, щоб перестати переводити годинник. Серед населення здійнявся ґвалт і Зе так і не підписав цей закон.
Треба ж таке. На це він відреагував, а на гвалт про закриття кордонів та інші важливі речі - глухо.
Олимпиада80• 26 октября 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Летнее время придумано совковыми учеными.Настоящее время Украины зимнее
Саме так!
Телефон Рубика• 26 октября 2025
Ответ длякогдадеЦкие
А ті хто в першу зміну навчаються, йдуть по темноті в школу.
З гуртків все одно йти по темноті.
Але за вашою логікою виходить, що друга зміна закінчує навчання о 16, бо саме без переводу годинника в грудні в стільки повинно закінчитися, щоб діти могли по світлому дійти. В них по 4 уроки?
Поясніть мені, о котрій ваша дитина виходить до школи, що вона йде по темноті? Бути такого не може. Хіба що вам годину добиратися. Коли я їздила в місто 5 років в універ, ходила на електричку на 6:48 - ото да, по темному взимку, але о 7:30 вже завжди було світло, не видумуйте
Телефон Рубика• 26 октября 2025
Ответ дляМиловидна леді
Наша географичка говорила, что это нужно для ееономии електричества
Все одно на всіх підприємствах світло вмикають, ніякі заводи не працюють від світла з вікна - не бачу економії
Освічую темряву• 26 октября 2025
Ответ дляРяженка
Переводять годинник не тільки в країнах колишнього совка.
В Германии тоже
Освічую темряву• 26 октября 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Они передрали с совка
Наоборот
Освічую темряву• 26 октября 2025
Ответ дляЗлива інформації
Было, когда люди вставали на поле на 4 утра.
На 4 утра. Это как
Сіточка• 26 октября 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Хороший вопрос
Например мой ребенок в школу ходит на 9 утра, а возвращается ближе к пяти
Зимой это уже темно
Поэтому мне летнее время удобнее
Приходил бы со школы по светлому
булоТАЙминуло• 26 октября 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Смысла нет. Переводят просто по привычке из СССР
В США по той же причине переводят?
Астоновитесь!• 26 октября 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Більшість людей ходить по вулицям о 15-16. І більшості має значення, ходити по темноті чи по світлому. А це збирання вранці при електриці вдома+ водночас сонце за вікном - це вибрики. В жодній країні такого немає. Ніхто ніжками не тупає і не каже «хочу». А робиться Для Людей
Это не выбрыки, это соответствие циркадным ритмам сна и бодрствования. Если человек просыпается с рассветом, за окном уже светло, или хотя бы светлеет, то его горманональная система правильно включается в работу, он чувствует бодрость и прилив сил. И наоборот, когда встаешь в темноте, в ночи, то возможны проблемы с гормонами, депрессивность, слабость, упадок сил. Это здоровье и это важно.
И я как раз в европейской стране, где многие работают по сменам и первая смена с 6 утра. То есть выйти из дому нужно в 5-5.30. Все, кто так работает - рады зимнему переводу времени. С детьми тоже - утренняя продленка в садиках и школах с 6.00. Сейчас детям можно спать на час дольше, и когда выходишь - небо уже светлеет.