Пополняю_Карму• 26 октября в 11:29
У кого ліфт на генераторі
Знайома недавно казала що у них жильці скидуавалися і поставили собі. Тепер коли вимикають світло у них працює ліфт. У кого теж так?
очки_ннадо• 26 октября в 11:31
у мене так ,світло в коридорах ,розетки на 1 поверсі в коридорі ,насоси для води + опалення (коли є воно)
Фенте Фря• 26 октября в 11:36
у нас так, только мы не скидывались. Свет в коридорах тоже есть, и замки работают.
Свекруня• 26 октября в 11:36
Ответ дляочки_ннадо
І в нас так само, крім світла в коридорах
Сумка з негодою• 26 октября в 11:37
В нас генератор в підвалі на тепло та водо насоси та на світло в під´їзді на поверхах, але не на ліфт, бо наш тип ліфта неможливо заживити від генератора.