вентиляторная• 26 октября в 18:22

Сколько времени ваши дети

Проводят в гаджетах? 9-11 лет
автор вентиляторная • 26 октября в 18:23
Не по учебе, а игры
сладкий_ноябрь• 26 октября в 18:23
В вихідні дні по дві години.
Все
Престидижитатор• 26 октября в 18:23
5-6 часов
Леди Г• 26 октября в 18:23
Ні скільки, ще нема телефону в такому віці
So_so• 26 октября в 18:23
Почитаю
Престидижитатор• 26 октября в 18:24
Ответ дляЛеди Г
Как это?😳
Леди Г• 26 октября в 18:25
Ответ дляПрестидижитатор
Как это?😳
Нормально, ні в кого нема, в школі телефони заборонені, тому і потреби нема
Джонсонюк• 26 октября в 18:25
Овердофига
So_so• 26 октября в 18:26
Ответ дляЛеди Г
Школа не в Киеве?
ЯкаКраля• 26 октября в 18:26
Півгодини в день. Зараз в дорозі, то багато.
Мию чакри щоденно• 26 октября в 18:27
Ответ длясладкий_ноябрь
В вихідні дні по дві години.
Все
Ото вы капец строгая. То есть с подружкой попереписываться в Вайбере нельзя на выходных?
Саджу все зарання• 26 октября в 18:27
Сколько хотят в свободное время. Школа, уроки, спорт три раза в неделю, английский, помощь в хозяйстве, прогулки с друзьями, а остальное время - свободное.
ЯкаКраля• 26 октября в 18:27
Ответ дляПрестидижитатор
Как это?😳
В моїх 8 і 11 лише в цьому році з´явилися, але вони їх навіть не беруть в школу.
Леди Г• 26 октября в 18:27
Ответ дляSo_so
Школа не в Киеве?
Ні, і не в Україні. Але в старшої дитини в Україні було аналогічно, хороша приватна школа без телефонів, тому перший телефон купили в 11 років
So_so• 26 октября в 18:28
Ответ дляЛеди Г
Спасибо
So_so• 26 октября в 18:32
Ответ дляЛеди Г
А школа частная не в Киеве?
мимАпроходила• 26 октября в 18:32
рівно час і все блокується. Іноді за дуже гарну поведінку можемо подовжити на 15 хв.
Леди Г• 26 октября в 18:32
Ответ дляSo_so
А школа частная не в Киеве?
Ні
Лагшмивара• 26 октября в 18:33
13 лет.
Предмиопия.
Полтора часа в день на личное время.
Но сын ещё и на онлайне. 4-5 уроков по полчаса.
Цвірінь• 26 октября в 18:34
11 років, багато
Несу пургу• 26 октября в 18:35
Много. Особенно в выходные. В будни нет много свободного времени. Уроки кружки. То наверно час где-то находит....
Несу пургу• 26 октября в 18:36
Ответ дляЛеди Г
Нікуди більше не ходить? Щоб ви могли йому подзвонити наприклад
сладкий_ноябрь• 26 октября в 18:37
Ответ дляМию чакри щоденно
Немає часу на телефон.
А з подружками він бачиться, тому в переписках не має потреби.
Звісно він з собою носить телефон, щоб бути на звʼязку, але не сидить в ньому.
Леди Г• 26 октября в 18:37
Ответ дляНесу пургу
Ні, ще замалий , щоб сам кудись ходити
Цикавенная• 26 октября в 18:39
В 8-9 років не більше 2 годин. Зараз 13 років то в день десь 3 години виходить на телефоні за день (якісь відоси глянути, трохи пограти..)
Але + до цтого ще може бути від 1 до 2 годин компа. Є домовленність - не залипає в телефоні і тоді отримує цей час додатково на комп чи плойку. Зараз частийше час проводить за компом ніж в телефоні. Бо програмує.
На телефоні з 2 класу стоїть контроль екранного часу.
Несу пургу• 26 октября в 18:39
Ответ дляЛеди Г
Ні, ще замалий , щоб сам кудись ходити
А скільки йому?
Леди Г• 26 октября в 18:40
Ответ дляНесу пургу
А скільки йому?
ЯкаКраля• 26 октября в 18:43
Ответ дляЛеди Г
Зараз вам напишуть, що вже в такому віці має сам їздити скрізь.
Леди Г• 26 октября в 18:44
Ответ дляЯкаКраля
Він вміє користуватися всіма видами транспорту у мільйоннику, але їздити самому ще не можна
Несу пургу• 26 октября в 18:48
Ответ дляЯкаКраля
Іноді якщо є необхідність а так то ще малий. Моєму теж 9. Того бачу що це ще дитина