Місячне Сяйво• Изменено 27 октября 2025

Нащо люди народжують купу дітей у бідних родинах?

Коли самі себе ледве забезпечують? І у цих дітей якщо вони не будуть супер пробивними або талановитими не буде хорошого життя
ЖонДуан• 27 октября 2025
Ответ дляЗубожиння
Не пробували замість ось цього цирка попрацювати з власними ницими усвідомленнями?

Бо ви явно на такому дні, де навіть автор чи я не бували.
У вас проблема з розумінням питання? Я не прошу консультацій, я попросила скрін. Мені не потрібно відповідати питанням на питання, не потрібні діагнози з вашої голови, скрін моїх слів, інакше ви п...лка
Зубожиння• 27 октября 2025
Ответ дляЖонДуан
Склероз, шановна? Співчуваю.
На лікаря для усунення таких діагнозів успішній тітці, що заперечує психологічну допомогу, також не вистачає?
ЖонДуан• 27 октября 2025
Ответ дляЗубожиння
Склероз, шановна? Співчуваю.
Слухайте, я вас не прошу рекомендацій, лиш скрін моїх слів.
Зубожиння• 27 октября 2025
Ответ дляЖонДуан
Як наче у вас рекомендацій хтось просив
З родзинкою• 11 ноября 2025
Да. Такая жизнь совсем не радостная. Даже раздельных комнат нет у нищуков, все живут в одной комнатушке и лишь плодятся.
З родзинкою• 11 ноября 2025
Сама жила в такой семейке. Ненавижу её. От деторождения отказалась по этой причине
З родзинкою• 11 ноября 2025
Ответ дляЛастовиння
За собой следите.
Зачем вы всегда пишите эту фразу?) Хотела автор и создала тему
З родзинкою• 11 ноября 2025
Я так предполагаю бабам не хочется предохраняться, или они залетают и не могут сделать а борт. Либо дуры
З родзинкою• 11 ноября 2025
Меня родили без какого-либо жилья, зачем - непонятно
З родзинкою• 11 ноября 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Щастя не в грошах але без них не проживеш. В магазин чи до стоматолога, чи той же одяг не купиш. Плюс оренда з комуналкою(
А нищучки уверены, что без денег дитачка будет прыгать от счастья. И у неё нет потребности кушать, покупать одежду и лечить зубы. И жить вместе с мамкой на одном диване.
З родзинкою• 11 ноября 2025
Ответ дляничевока
Пример в том, что бедное детство абсолютно ни на что не влияет, и никак не ограничивает человека в будущем.
Я из простой рабоче-крестьянской семьи.Никаких ущемлений не чувствовала.Все у меня было,но без излишеств.Такая же семья была у мамы-5 детей,все отлично живут.
Квартиру купила,авто есть,дача.Наследства не получила,потому что много нас и я старшая.
Вы не интроверт, плюс я предположу что ваши родители адекватные, не было негатива.а ’Все у меня было’ это совсем не бедность.
З родзинкою• 11 ноября 2025
Ответ дляН@Диете
Грошо сьогодні є, завтра нема і навпаки
Поэтому можно ничего не делать. Отличная отмазка
З родзинкою• 11 ноября 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Просто зазвичай люблять вони це діло, а не дітей. Ми жили в центрі для біженців і приїхала родина з п´ятьма дітьми від двох до 15 років, батькам по 33 було. Знаю, що тут точно було ще вагітності, які зірвалися, дуже озабочені (. А діти самі по собі. В три роки дитина сама збирається в садочок, сама снідає, лише старші дівчата допомагають, мати спить. У перший клас дитина складає собі сама ланч-бокс із того, що знайде, тобто лише печиво, а ти навіть в їдальню не заходить. Дітям одяг рідко купується, зато мати себе не обмежує, постійно має нові наряди та взуття. І всі їм все повинні дати. Діти навіть митися не привчені, тому в центрі постійно воші від них( . Зато вже три машини тут купили... Краще б дітям їжу купляли, бо постійно з холодильника чужі продукти беруть, бо голодні (
Да. Наконец-то это озвучили. Когда баба слабая на передок то у нее много детей. Это и есть причина.
Н@Диете• 11 ноября 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Про нічого не робити, то ви написали, не я. Якби я орієнтувалася на наявність грошей, то не мала б дітей взагалі, але нерухомість і дохід з´явилися вже після народження. Зазвичай такі ’розумні’ ті, кому від батьків багато чого дісталося, а не самі чогось досягли в житті