Ms. Доброта• 27 октября в 10:25
Долгляд за волоссям від Milk_shake
Хто користувався шампунями та кондиціонерами від Milk_Shake? Цікавить серії для фарбованого та хвилястого волосся.
АнтиТанкист• 27 октября в 10:52
Користувалась для хвилястого, але з мілк шейк більше подобається шампунь для обьемного в поєднанні з конд. для хвилястого.
але якщо вже обиранти конд на 2тис за літр для хвилястого - мій супер топ - пол митчелл для хвилястого