Рожайтретьего• 27 октября в 16:19

Устілка при плоскостопості допомагає?

Дочці 7 років, хірург завжди бачив, що ніжка плоска, ми трохи носили вдома взуття з твердим задніком. Тепер сказав купити устілки і робити вправи. Це реально виправити? Чи щось інше? Вам щось допомогло?
дама_из_декрета• 27 октября в 16:22
Устілки не допоможуть вилікувати плоскостопість. Вони зменшують больові відчуття, якщо вони є.
Я-ваш шанс• 27 октября в 16:25
Устілки при плоскостопості допомагають, підтримуючи склепіння стопи, розподіляючи навантаження та амортизуючи удари, що зменшує біль і дискомфорт. Вони також коригують положення стопи, покращують поставу та запобігають прогресуванню деформації, а також можуть полегшити проблеми з суглобами та хребтом, які виникають через неправильний розподіл ваги
Я-ваш шанс• 27 октября в 16:26
в мене в дочки також плоскостопість і в чоловіка, скільки всього різного робили і носили ,виправити нереально. Але устілки допомагають в повсякденному житті, їй так комфортніше ходити, ми робимо індивідуальні раз на рік
ТихоЯ• 27 октября в 16:33
Спорт вам в помощь
Valentina shop2020• 27 октября в 16:35
Ничего не поможет,никакие стельки ,такая родилась,к старости ещё и ноги вместе будут,зрелище то еще
Фісташкова кава• 27 октября в 16:35
Комент 2 супер.
Устілки розподіляють навантаження, без цього зазвичай проблема поглиблюється