Свекровь подарувала декілька пар ,я не розумію ,чи потрібне взуття такого розміру дитині,яка ще не ходить?В рочок середній розмір ніжки 19/20.
Чи я не розуміюся? Питання до досвідчених мам
Малинка Алинка• 15 октября в 15:00
в колективі були дітки, які в 3-4 роки мали такий розмір. все ж від розмірів і параметрів дитини залежить )))
Малинка Алинка• 15 октября в 15:59
Ответ дляCatyK
У старшей дочки в год была стопа 8,5 см. Еле нашла ей китайские босоножки-маломерки. Дети разные.
були просто мініатюрні дівчатка, при чому їх 4 в родині і всі мають таку ніжку. ну звісно ,якщо в мами ледь 33 ))))
в мене парубок, то в 1 рік стабільно 22 розмір був )