Мати чоловіка подарувала онуку взуття 17 розміру ,дитина в нас ще маленька ,не ходить.Чи може воно підійти теоретично ,читаю ,що середній розмір ніжки в рік 19/20.Тожі навіщо вони?
Питання для досвідчених мам
Бідося• 06 октября в 14:09
Ну, посидить для фотки у взутті. У нас такі пінетки-кедіки були до року.
Шкала Радощів• 06 октября в 15:11
Спросите у своей мамы мужа (это вообще-то ваша свекровь, на минутку)