Молчунья• 27 октября в 18:50

Давайте честно - кто хотел бы отстрапонить

своего мужчину?

Я извращенка, я да😆 даже порно такое смотрю. Подругам о таком не признаюсь, муж меня боится, но о фантазиях в курсе.
Бережёт свой грааль от меня😂
Результат:
вже голосів: 38
26 (68.42%) Нет
12 (31.58%) Да
сЛАдКОежКА• 27 октября в 18:50
Тільки коли напартачитть
Пешеходик• 27 октября в 18:51
Чеширская кошечка• 27 октября в 18:51
Та мне лень даже по обычному, а вот эти ваши извращения, то вообще мимо меня.
Синиця у спідниці• 27 октября в 18:53
Я не хочу, он и так сырун страшный
ДелиВерка• 27 октября в 18:53
Аааа... мужчину... я думала депутатов.. Ну, тогда я пошла..
Зубожиння• 27 октября в 18:53
Ответ дляДелиВерка
Свого ні, свого шкода, чужого я страпонила.
Разгуляшка• 27 октября в 18:57
Вову?
заварний look• 27 октября в 18:58
Я и так это делаю🙃
заварний look• 27 октября в 18:59
Ответ дляЗубожиння
Они это любят, чего жаль
Разгуляшка• 27 октября в 18:59
А вдруг он ответочку?
ЭтаваНиМожетБыть• 27 октября в 19:08
Ну если посягает на святое то только через его святейшество и стрампон
Тішуся неперетішуся• 27 октября в 19:37
З чоловіком практикували, але мені це не подобається. Я за те, щоб мене трахали, а не навпаки. Поки що так. Хоча йому це ну дуже подобається
Кава з адреналіном• 27 октября в 19:58
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ну потом не жалейтесь если он заведёт себе любовника
Тішуся неперетішуся• 27 октября в 20:07
Ответ дляКава з адреналіном
Я через себе переступати не буду. Нехай переживає, щоб я собі не знайшла іншого. Взагалі у нас усе ок вже 17 років. Експерименти були, є та будуть завжди. Але загалом, якщо захоче ще, то нехай постарається зробити так, щоб вмовити. Я не поставила остаточну крапку, що цього ніколи більше не буде..