ХаДиДиШь• 27 октября в 20:56
Розклади таро
Чи трактуєте ви через чат джпт? І чи резонують, сходиться?
Марічка• 27 октября в 20:57
Мені джі пі ті сказав, що він насправді не робить роскдажів, а під мій псизотип і запит підбирає карти і по ним фантазує потрібні історії)
ХаДиДиШь
• 27 октября в 20:58
Ответ дляМарічка
Я сама розкладаю, а джпт трактує, бо я тільки навчаюся
Додекаэдр• 27 октября в 21:00
Ответ дляХаДиДиШь
Фігня, ви маєте самі вчитися. Ну хіба що ви по приколу
ЕлькиПальки• 27 октября в 21:00
Нет конечно)))
Я пару десятков книг про Таро прочла, но по факту давно трактую по личным наработкам, Потому что у меня лично некоторые карты и их сочетания проигрываются не так, как принято.
Василина Семеніч• 27 октября в 21:31
сама смотрю,до этого читала книги. Чат пробовала- трактовку карт,в принципе совпадает описание. вообщем.