lilul990• Изменено 27 октября в 21:21

Трамп поламав логіку росіян

Пропагандон з росії зізнався шо байденівські поставки зброї Україні не були таким сильним ударом як санкції Бессента. Це практично оголошення війни. Бо ніхто на рашці не ждав, шо таке можливо. Бессент б´є в саме серце імперії зла, поки байден 3 роки тужився на три літака і два танка. Боже, храни нарцисичний егоїзм трампа, здоровий глузд Рубіо і холоднокровність вельмишановного пана Бессента.
автор lilul990 • 27 октября в 21:23
Трамп уже сказав, шо триндьож про ядерні випробування росіян всім в печінках і його таким не напугаєш. Він не трус байден, який цілу книжку написав про те як напару із саліваном обсирався після кожного поста мєдвєдєва про кукарєшнік
Решка7777• 27 октября в 21:23
Ответ дляlilul990
чемодан вокзал ..вам какое дело в Варшаве ? платно пишите
Svetrise• 27 октября в 21:25
все? мобилизация закончилась и наши мужчины останутся живы? возвращаются с фронта?
сафари запретили?
указ об отмене переговоров отменен? мир.
или все по другому: народ идет …, демократия в Украине: «волк дает выбор овцам: кто будет завтраком, обедом и ужином»?
или диспетчер потужник должен всех обзвонить и спросить как дальше по демократии «спасать» народ Украины.
автор lilul990 • 27 октября в 21:26
Ответ дляSvetrise
сафари запретили?
Нє, ми падаєм у прірву але вперше за 400 років ми летим туда разом з росією і зажравшимися кгбістами
Svetrise• 27 октября в 21:28
Ответ дляlilul990
При этом вы чудесно чувствуете себя за границей и хороните всех здесь?
прекрасно и патриотично.
никто уже не думает о том как спасать страну и народ. спасибо за честность.
автор lilul990 • 27 октября в 21:29
Ответ дляSvetrise
прекрасно и патриотично.
Ви не розумієте величність моменту. І да, я в Україні.
Svetrise• 27 октября в 21:29
Ответ дляlilul990
ок.
автор lilul990 • 27 октября в 21:32
Даже якшо трамп вимушений, йому вигідно або він прєзірає нас, рижий робе для нас більше чим обама, меркель, байден і салліван разом узяті за всі 15 років війни
Belosnezka1980• 27 октября в 21:34
Ответ дляlilul990
Ви писали всеукраїнський диктант? Ну просто цікаво)
автор lilul990 • 27 октября в 21:34
Ответ дляBelosnezka1980
Зачєм, я прекрасно володію українською.
mymoly• 27 октября в 21:36
Ответ дляSvetrise
сафари запретили?
А-ааа диспетчер потужник
Unmistakable• 27 октября в 21:38
Удалено администрацией...
автор lilul990 • 27 октября в 21:39
Путін геноцидить славян замість того шоб будувать сильну і конкуретноздатну росію.

Кончаловський йому намікає: зняв для цього дєбіла серіал Хроніки російської революції

Про царя, про його тупість, бездіяльність, заблуждєнія та ілюзорність контролю
автор lilul990 • 27 октября в 21:40
Ответ дляUnmistakable
Удалено администрацией...
Ну в Україні якби війна чи ви тіки проснулись?

Це не ато 2.0
Unmistakable• 27 октября в 21:42
Удалено администрацией...
автор lilul990 • 27 октября в 21:43
Ответ дляUnmistakable
Удалено администрацией...
Почитайте визначення слова війна. Люди в Ленінграді блокаду пережили. Думаю, Чернігову ще дуже далеко до цього
Belosnezka1980• 27 октября в 21:43
Ответ дляlilul990

Це не ато 2.0
Удалено администрацией...
автор lilul990 • 27 октября в 21:43
Ответ дляBelosnezka1980
Удалено администрацией...
Я у Кременчуці. Якшо вам стане легше. Тут тоже не сахар
Unmistakable• 27 октября в 21:44
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
автор lilul990 • 27 октября в 21:44
Ответ дляUnmistakable
Удалено администрацией...
Це мать вашу війна. А шо ви хтіли?
Unmistakable• 27 октября в 21:45
Ответ дляlilul990
Це мать вашу війна. А шо ви хтіли?
Удалено администрацией...
автор lilul990 • 27 октября в 21:46
Ответ дляUnmistakable
Удалено администрацией...
Люди нарешті вийшли з ресторанів і кафе вперше за війну, і поняли шо війна це не гульки, не проживання свого найкращого життя

Вітаю вас з прозрінням
автор lilul990 • 27 октября в 21:50
Ответ дляUnmistakable
Удалено администрацией...
Для тих хто не розуміє шо таке війна

війна — це організований конфлікт, який ведеться із застосуванням зброї та насильства, з використанням значних засобів[1][2], у якому беруть участь групи людей, що діють за планом. Метою залучених до зіткнення угруповань є відстоювання власних інтересів. Конфлікт має вирішуватися шляхом боротьби та досягнення переваги. Насильницькі дії, які відбуваються під час збройної боротьби, безпосередньо порушують фізичну недоторканність протиборчих осіб, що призводить до смертей та нівечень.
Argesha• 27 октября в 22:03
Ответ дляlilul990
А, ну тоді всьо норм, а я уж запереживала)
автор lilul990 • 27 октября в 22:13
Ответ дляArgesha
А шо тут ще сказать. Демографія в жопі. Ніякі економічні дива цього ніколи не компенсують. З цеї ями практично не вибратись