Пасхальний тролік• 27 октября в 23:01

Ви б пішли на день народження?

Запросила мене подруга на дитяче день народження, так як давно не бачились, я була рада, напередодні дзвоню щоб уточнити це в пʼятницю чи суботу, вона відповідає що все переноситься так як багатьох дітей немає, хто в поїздці, хто хворий, буде справляти на наст тиждень. В неділю я чітко запланувала провести весь день в ліжку, нікуди не йти.
Тут дзвонить подруга і каже що передумала, збере кілька дітей в дитячу кімнату і пару своїх подруг- ми десь в кафешці посидимо, я не дуже зраділа, але думаю ладно, трохи напрягало що потрібно ще перед тим в попихах плдарунок шукати. Але я вирішила ще поспати, вона знову дзонить, я не піднімаю, без звуку, дзвонить чоловіку, просить мене розбудити бо терміново. Просить купити 9 кульок, я погодилась але вже напряглась. Тут за годину дзвонить ще раз і знову чоловікові щоб мене розбудив, щось дуже термінове, просить приїхати на 30 хв швидше і заняти нам столик в кафе. Чесно, мене аж шляк втрафив)))) кажу: сорі, якраз хотіла тобі дзвонити, мені потрібно на роботу, мене не буде. Розвернулась і оягла спати. Вона образилась, сьогодні зранку написала повідомлення, мол: тебе совість не мучить?
Ну йо ма йо. Серйозно?
Бамбарбия! Кергуду.• 27 октября в 23:04
вот наглая
Дівчина Гілмор• 27 октября в 23:04
Складається враження, що отой двіж-паріж вона суєтить для якоїсь мамочки з якою їй срочно треба наладить контакти. Вашими руцями будо б легше, а так, все сама, все сама.

Вас совість не мучить?😄
автор Пасхальний тролік • 27 октября в 23:05
Ответ дляДівчина Гілмор

Вас совість не мучить?😄
Якось так
Дюагональ• 27 октября в 23:08
если вы не предлагали помощь, то это с ее стороны хамство и использование вас по полной программе. с чего то решила, что вы ей должны.
я б уже давно послала нах.
ну у вас, наверно, принципы и вера в то что есть настоящая женская дружба.
я же знаю, что лучшая подружка это муж и подушка, как говорила моя бабушка.
если общение не приносит мне удовольствие и я чувствую что меня используют.. оно прекращается.
автор Пасхальний тролік • 27 октября в 23:11
Ответ дляДюагональ
я б уже давно послала нах.
Ні, я не пропонувала , я взагалі була дуже здивована такому різкому запрошенню.
Я добре ставлюсь до її дітей і я хотіла гарний подарунок вибрати, а не бігати в останній момент і купувати будь що.
Тому я не мала часу на пропозиції жодної допомоги.
Дюагональ• 27 октября в 23:12
Ответ дляПасхальний тролік
у вас есть дети?
автор Пасхальний тролік • 27 октября в 23:13
Ответ дляДюагональ
у вас есть дети?
В мене є діти, але вони в мами на цих вихідних і їм 4 роки, не дуже цікаво на ДН 9 річних
Сіточка• 27 октября в 23:15
Ответ дляПасхальний тролік
Якось так
Так ви ж на роботі
автор Пасхальний тролік • 27 октября в 23:16
Ответ дляСіточка
Так ви ж на роботі
Ви про що?
Сіточка• 27 октября в 23:16
Ответ дляПасхальний тролік
Она вас что в воскресенье на воскресенье пригласила?
Дюагональ• 27 октября в 23:17
Ответ дляПасхальний тролік
я не к этому. вы бы такое не сделали бы и не сказали, как сказала вам ваша подруга? я думаю, не сделали ли бы.
говорите с ней, если хотите сохранить дружбу за отношения паритетные, уважение, без потребительского отношения.
если ты у вас было принято организовывать все вместе, и ваши дни рождения и детей, когда вы разделяете помощь и затраты на всех подруг, то это было бы норм. а так как то не понятно, может специально так вывела вас.. но это не дружба.
Сіточка• 27 октября в 23:18
Ответ дляПасхальний тролік
Ви про що?
Про фото. То вы ей сказали, что спали или что на работу пошли?
Ирен0709• 27 октября в 23:19
Не люблю людей, які хочуть всі свої потреби/питання/проблеми вирішити чужими руками.
автор Пасхальний тролік • 27 октября в 23:19
Ответ дляСіточка
Так, спочатку запросила на суботу, коли я серед тижня подзвонила уточнити на яку, вона все скасувала. А в неділю зранку подзвонила і сказала, давай підтякуйся на 14.30 в ТЦ, діти в дит кімнаті, а ми десь посидимо.
автор Пасхальний тролік • 27 октября в 23:20
Ответ дляСіточка
Про спала це продовження іншого діалогу.
Сіточка• 27 октября в 23:20
Ответ дляПасхальний тролік
О, тоже такое не люблю. Еще и на 14.30
Ворожу на каві• 27 октября в 23:21
Брехня
Зажуженная Жужжа• 27 октября в 23:21
Теж була така подружка, продружили 12 років, запросила на ДН, я за 3 дня попередила, що нас не буде...були проблеми, не виходило піти... обідилася, не спілкуємось більше.
успокойте_Меня• 27 октября в 23:23
Ответ дляПасхальний тролік
Так чому не написали - діти в селі, зустрінемось іншим разом.ДН дитяче, її проблема як розважати дітей різного віку, якщо запросила.
автор Пасхальний тролік • 27 октября в 23:23
Ответ дляДюагональ
Ну я допускаю що людина може щось не встигати, що можна коли не коли виручити, але бляха муха. Ну от що тобі заважає купити кульки? Чи прийти на 30 хв швидше? Чи почекати на місці той столик. Нахрена ти мене будеш? При чому мій чоловік в житті б мене не розбудив, там точно був такий тон що він повірив в кінець світу.
Мозговая пилочка• 27 октября в 23:23
Мой муж бы меня в принципе не будил ни по какому поводу. И вообще укутал бы и оставил бы дома. Ну какое общение на детском ДР??? Не стоило в принципе эту идею поддержать.
Обнимашкина• 27 октября в 23:23
Ответ дляПасхальний тролік
Якось так
Извините, кем вы работаете?
Кривая спроса• 27 октября в 23:25
чекаю тему про себе)) Бо я взагалі подруг з дітьми не збираюсь запрошувати на ДН сина)) Бо він з ними не дуже дружить.
Дюагональ• 27 октября в 23:25
Ответ дляПасхальний тролік
просто она дура. мне с такими скучно после 5 минут общения.
автор Пасхальний тролік • 27 октября в 23:27
Ответ дляВорожу на каві
Брехня
Йдіть спати