ОноВамнадо• 28 октября 2025
Через велику кількість соцвиплат уряд перейде до «соціального договору» у питанн
В Україні готуються до масштабного перезапуску системи соціальної політики. Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України розпочало роботу над концепцією «нового соціального договору» — моделі взаємної відповідальності держави, громадян і бізнесу, яка має замінити нинішню систему пільг та виплат.
За словами міністра Дениса Улютіна, нинішня структура соціальної підтримки є надмірно складною та неефективною: велика кількість різних допомог і пільг призвела до перевантаження державного бюджету, водночас виявилася неефективною.
«Соціальна політика має закінчуватися працевлаштуванням та повним відновленням людини. Цього не досягнути одноразовими виплатами, держава має стимулювати людину повернутися до гідного життя», — наголосив Улютін.
Від розподілу ресурсів — до формування людського капіталу
Міністр підкреслив, що нова система має відійти від ролі інструменту розподілу ресурсів і стати механізмом формування людського капіталу, довіри та соціальної єдності.
«Держава не може вирішити все одноосібно. Бізнес, громади, громадські організації — усі мають брати участь у створенні середовища, де кожна людина має гідність, можливості та відчуття безпеки. Бо ми, як доросла держава, маємо розуміти, що ми повинні підтримувати в першу чергу тих, хто не може сам себе забезпечити. Отже, наше завдання — не просто перерозподіляти ресурси, а будувати спільноту, у якій людина не залишається сам на сам зі своїми проблемами», — зазначив міністр.
Концепція передбачає «дорослий діалог» між державою, громадянами та бізнесом.
Водночас Денис Улютін заявив, що питання запровадження обов’язкової накопичувальної пенсійної системи в Україні поки що є передчасним, оскільки фінансовий ринок не готовий ефективно інвестувати такі кошти.
Він також додав, що уряд нині зосереджений на вдосконаленні солідарної системи пенсійного забезпечення та поступовому переході до моделі професійних пенсій.
Холодная каша• 28 октября 2025
Ага прекрасно, ьаки точно треба виїжджать, щоб хоч в іншій країні встигнуть щаробить на пенсію, таки дітей треба виганять з батьківщини.
А поговорить?• 28 октября 2025
Це можна описати одним реченням. Держава вам нічого не винна, йдіть працюйте. Держава винна лише їм, та їх дітям.
Маска-0b9f• 28 октября 2025
Можно было не писать такой длинный текст про то,что выживайте как хотите
Губи з філером• 28 октября 2025
Ответ дляА поговорить?
Государство вам ничего не должно. Но в случае чего, долг государству отдайте!
А поговорить?• 28 октября 2025
Ответ дляГуби з філером
Сто відсотків. Прав не існує як і свобод, лише обов´язки. Дууже цікавий суспільний договір.
Губи з філером• 28 октября 2025
Ответ дляА поговорить?
Конституцию на паузу. Яныка порвали на тряпки за гораздо более безобидные вещи. А тут..,
А поговорить?• 28 октября 2025
Ответ дляГуби з філером
Нє не порвалі, живе собі дід, мабуть інших страусів підтримує. Він нічого не втратив, на відміну від нас. Грошей вдосталь, гемороя менше на старості.
Губи з філером• 28 октября 2025
Ответ дляА поговорить?
И то так
Единорог_помог• 28 октября 2025
Ответ дляГуби з філером
Яныка? Да они Пороха ни за что ненавидят, а этого в опу целуют.
Губи з філером• 28 октября 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
И только ты им слово поперек, - ты мертветчук, ты порохобот
Единорог_помог• 28 октября 2025
Ответ дляГуби з філером
Да это только манька такое несёт и пару упоротых которые всех гонят в окопы. Но а вообще это какая-то версия психовлияния на массы. Что-то использовали как в сектах когда они жилье продать готовы. Массовый психоз. ’Вова лучше всех’)))
Холодная каша• 28 октября 2025
Скоро люди реально перейдуть на бік сепаратизму, бо там хоч якісь соціальеі гарантії і газ зі світлом комґпійки коштують.
Аноним НаВсеГда• 28 октября 2025
смысл тогда Держави и в уплате налогов?
верните мне налоги и ничего не надо от вас тогда
я и так пользуюсь всем платным - медицина, образование и тд
Я така бойова• 28 октября 2025
Більшовички збудились, ага. Грошиків пацикам не вистачає, перли в них дрібнуваті стали, тож вони й полізли перевіряти тих, в кого супчик рідкий, бо може надто жирно живуть прості громадяни, забагатіли на держ. допомозі.
маминаБубочка• 28 октября 2025
Ответ дляГуби з філером
Яник зрадник народу України і жополіз хуйла. І дебіл. Крапка. Ми зараз вигрібаємо його бєзобідниє вєщі.
Жена миллионера• 28 октября 2025
Ответ дляХолодная каша
Тільки не в Європу. Там пенсії закінчаться ще раніше
Цветочница• 28 октября 2025
Ответ длямаминаБубочка
Ну да ну да. Хто всрався - невістка.
ЗЕ устроил диктатуру похлеще пуйла, его шайка разворовала всю страну, людей приравняли к скоту и бесправным рабам, ударными темпами уничтожают население, но виноват, конечно, Янукович))))))))))))
Научительница• 28 октября 2025
Выбрали человека далекого от политики, естественно он был не в курсе что для построения тоталитаризма нужны 3 вещи: деньги, деньги и деньги. А на европейские деньги его не построить. Попробовали прибрать независивые контролирующие органы, не прокатило. Европе уже начало надоедать на это смотреть и начали урезать финансирование
Жена миллионера• 28 октября 2025
Ответ дляХолодная каша
И вода дождевая бесплатная
Научительница• 28 октября 2025
Ответ дляЖена миллионера
Куди порадите? У рф? Чи може Мозамбік?
Губи з філером• 28 октября 2025
Ответ длямаминаБубочка
Это очень удобно, и это в стиле наших политиков - виноваты «попередники». Только сейчас немного другая ситуация. Но вы продолжайте быть в слепом неведении, так иногда легче пережить непростые времена