ГороховаЯ• 28 октября 2025
В якому банку вигідно відкрити депозит?
Доброго !
Порадьте , будь ласка банк. І в якій валюті?
Всім дякую!
Жена сантехника• 28 октября 2025
Ответ для100%
А що радить ваш фінансовий консультант?
он сейчас в очереди за шаурмой стоит...
Valentina shop2020• 28 октября 2025
Ответ для100%
А що радить ваш фінансовий консультант?
А у вас личный консультант,для всех банков Украины ?
Valentina shop2020• 28 октября 2025
Ответ дляЖена сантехника
сейчас-нигде
Ну будет же получать какие то копейки
Жена сантехника• 28 октября 2025
Ответ дляPrervana
Облигации сейчас дают бОльшую доходность, чем депозиты
по ходу да
Сижуревувшоке• 28 октября 2025
Ну ви ж розумієте, що нічого на депозиті не заробите, якщо звісно у вас не мульони в валюті.
Для прикладу 3000$ свого часу поклала на депозит на 6 місяців. Прибутку 2 грн 😂
У вас ще й податок на доходи будуть знімати.
Коко На Страже• 28 октября 2025
Автор, депозит- это не способ зарабатывания денег, это не про выгоду
Пускаю бісики• 28 октября 2025
Депозит то в принципі невигідно. Розгляньте інші інструменти для інвестицій.
Пускаю бісики• 28 октября 2025
Ответ дляValentina shop2020
фін консультант консультує не щодо одного конкретного банку)) це в принипі фін радник. якого в нас майже ніколи немає.
Сладко-соленая• 28 октября 2025
Чем выше процент дает банк- тем больше проблем он имеет и чтоб привлечь средства - обещает большой процент, стабильные банки те что иностранными капиталами дают невысокие проценты
100%• 28 октября 2025
Ответ дляПускаю бісики
Так автор і питає про всі банки.
Невидимка• 20 ноября 2025
У мене є досвід. Заходите у додаток та вибираєте, який вклад для Вас краще по терміну і відсотках. Відсотки зараховуються щомісяця та можуть додаватись до депозиту, або на картку розрахункову, вирішуєте при заключенні договору. Сам договір приходить на електронну пошту у електронному вигляді. Паперову форму не запитувала, але здається можна отримати у відділенні. Якщо без права дострокового закриття - відсоток вищий. Взагалі відсотки у Пииваті коливаються +-2, 3 відсотки, час від часу. Але на весь період депозиту відсоток незмінний. Хоча потрібно завжди читати договір перед підписанням (погодженням у застосунку) бо умови можуть змінюватись. Пишуть, що депозит гарнтується Фондом гарантування вкладів...