ГороховаЯ• 28 октября 2025

В якому банку вигідно відкрити депозит?

Доброго !
Порадьте , будь ласка банк. І в якій валюті?
Всім дякую!
Жена сантехника• 28 октября 2025
сейчас-нигде
100%• 28 октября 2025
А що радить ваш фінансовий консультант?
Жена сантехника• 28 октября 2025
Ответ для100%
А що радить ваш фінансовий консультант?
он сейчас в очереди за шаурмой стоит...
Valentina shop2020• 28 октября 2025
А привате ,в гривнах
Valentina shop2020• 28 октября 2025
Ответ для100%
А що радить ваш фінансовий консультант?
А у вас личный консультант,для всех банков Украины ?
Valentina shop2020• 28 октября 2025
Ответ дляЖена сантехника
сейчас-нигде
Ну будет же получать какие то копейки
Хочу на Балі• 28 октября 2025
Гпт-чата спрашивали?
Prervana• 28 октября 2025
Облигации сейчас дают бОльшую доходность, чем депозиты
Жена сантехника• 28 октября 2025
Ответ дляPrervana
по ходу да
Сижуревувшоке• 28 октября 2025
Ну ви ж розумієте, що нічого на депозиті не заробите, якщо звісно у вас не мульони в валюті.
Для прикладу 3000$ свого часу поклала на депозит на 6 місяців. Прибутку 2 грн 😂
У вас ще й податок на доходи будуть знімати.
Коко На Страже• 28 октября 2025
Автор, депозит- это не способ зарабатывания денег, это не про выгоду
Королева краси• 28 октября 2025
ОВДП в гривнах
или обменный депозит из грн в дол
Пускаю бісики• 28 октября 2025
Депозит то в принципі невигідно. Розгляньте інші інструменти для інвестицій.
Пускаю бісики• 28 октября 2025
Ответ дляValentina shop2020
фін консультант консультує не щодо одного конкретного банку)) це в принипі фін радник. якого в нас майже ніколи немає.
Сладко-соленая• 28 октября 2025
Чем выше процент дает банк- тем больше проблем он имеет и чтоб привлечь средства - обещает большой процент, стабильные банки те что иностранными капиталами дают невысокие проценты
100%• 28 октября 2025
Ответ дляПускаю бісики
Так автор і питає про всі банки.
Мона Лиза• 28 октября 2025
В Аккорд банке вроде 17%
автор ГороховаЯ • 28 октября 2025
Хто має досвід депозиту в Приват?
Невидимка• 20 ноября 2025
У мене є досвід. Заходите у додаток та вибираєте, який вклад для Вас краще по терміну і відсотках. Відсотки зараховуються щомісяця та можуть додаватись до депозиту, або на картку розрахункову, вирішуєте при заключенні договору. Сам договір приходить на електронну пошту у електронному вигляді. Паперову форму не запитувала, але здається можна отримати у відділенні. Якщо без права дострокового закриття - відсоток вищий. Взагалі відсотки у Пииваті коливаються +-2, 3 відсотки, час від часу. Але на весь період депозиту відсоток незмінний. Хоча потрібно завжди читати договір перед підписанням (погодженням у застосунку) бо умови можуть змінюватись. Пишуть, що депозит гарнтується Фондом гарантування вкладів...