ПуГоФФка• 28 октября в 11:41
Дитині важко дається читання, порадьте ресурси, додатки
Добрий день. Шукаю ресурси, щоб займатися вдома з дитиною читанням. Скачала декілька додатків, але вони якісь зовсім для малечі. Може порадите, що вам допомогло у заняттях з дитиною. Дякую
Обязательно покажите ребенка толковому логопеду. Не знаю Вашей ситуации, но так мы сами это проходим и я за 4 года много где бывала, познакомилась с разными родителями и детьми, часто бывает такое, проблема не в подборе пособия, а в том, что ребенка давно надо было показать специалистам (не только логопеду, но сначала неврологу, иногда и психиатру, пройти ИРЦ итд).
Какой возраст и на каком этапе сейчас?
Вумна вутка• 28 октября в 11:46
Які додатки? Купіть книжку цікаву і нехай читає, а не сидить в тклефоні.
Розумна Губка• 28 октября в 11:49
читала, що тепер діти швидше вчаться писати, ніж читати. хай пише на телефоні повідомлення вам, бабусі. так і читання піде вперед.
але інші всі поради також підтримую.
Мамкиня доця• 28 октября в 11:56
У моего ребенка это было связано с неврологией. У него и стертая дизартрия была, и читал он плохо. Занимались с логопедом + ходил в центр развития, там с ним педагог разными методиками занималась: и по спец пособиям, и на развитие внимания, и моторикой. Идеально прям не стало, но улучшилось очень сильно. При чтении вслух все еще склонен додумывать окончание слова, неверно интонацию использует… Про себя читает и понимает хорошо.
Так точно!• 28 октября в 12:36
Моя донька в 1 класі погано читала. Я купила українські казки і книжку англійської народної поезії (у перекладі, звісно) . І кожного вечора ми з нею перед сном читали. По черзі - спочатку я один абзац, вона другий, потім по сторінці.
А вірші взагалі класні, ми їх поки читали, вона всю книжку вивчила напам´ять. Це вже йшло як додатковий бонус
ПуГоФФка
• 28 октября в 12:38
В дитини все ок з розвитком. 7 років майже. Просто в школу пішов читати не вмів, букви знає. Зараз вчиться і йому важко. Я хотіла додатково якісь ресурси знайти
Да_Я_ТакаЯ_• 28 октября в 19:26
Я вчила по ось такій грі, правда раніше, десь в 4 роки, в 5 вже гарно читав. Ще можна книжки пропонувати, де мало тексту написано, з віконцями, різними цікавинками, підіть в бібліотеку, там їх зараз дуже багато гарних, сучасних