Меряю от 0• 28 октября в 11:54
продовжувати чи ні?
якщо після третього побачення з хлопцем мені його не хочеться - ну от тіло зажате ,цілуватися просто губи не відкриваються ,відгуку нема - це просто не моя людина ? чи мої проблеми в голові ,і може ,я ще просто не можу вже так швидко відкритися? просто не розумію ,що далі робити ...
Весотехник• 28 октября в 11:56
шампанського випити не пробували)? зазвичай після шампанського все відкривається, як треба.
жартую.
ми не знаємо. можливо, вам треба більше часу, щоб довіритися людині.
жартую.
Престидижитатор• 28 октября в 12:14
не ваше. нема сенсу продовжувати. Коли ваше - то вже на першому побаченні є контакт зсередини.
Шалена красуня• 28 октября в 12:25
Если он вам физически неприятен (запах, слюна, вид) - то это не изменится, и продолжать смысла нет.
А если вы просто пока стесняетесь, и поэтому есть зажатость, то может быть просто нужно больше времени. Не целуйтесь пока, просто встречайтесь, гуляйте, общайтесь. И наблюдайте за своими желаниями, ощущениями.