Милота• 28 октября в 18:36

Хто знає, які саме ліки згоріли на фарм.складі, що

розбомбили недавно в Києві? Чи хоча б яких виробників? В мене доволі рідкісний препарат, щоденно приймаю.....
Вумна, аж страшно• 28 октября в 18:37
Это не единственный склад, не сайте панику. Не бкдет никакого дефицита
Пиу!Пиу!• 28 октября в 18:38
Ну не в окупації ж живемо навезуть нового і швидко. Це був просто вкид, щоб штурмували аптеки.
Сиренькая• 28 октября в 18:39
Я думаю, наркоту отмыли
Великий сатирик• 28 октября в 18:40
Удалено администрацией...
Анти-анонім• 28 октября в 18:41
Ответ дляСиренькая
Я думаю, наркоту отмыли
Каким образом? Сожгли?
Просто красавица• 28 октября в 18:41
Ответ дляПиу!Пиу!
Який вкид? Що знищили склад ?
Вумна, аж страшно• 28 октября в 18:41
Ответ дляВеликий сатирик
Удалено администрацией...
Так в начале войны были сложности с логистикой + склады. А сейчас что? Один из складов, не производители. Привезут и восполнят. Кто переживает сильно, купит себе пачку лишнюю
Пиу!Пиу!• 28 октября в 18:42
Ответ дляПросто красавица
Який вкид? Що знищили склад ?
Про дефіцит. Ну і про знищення, якщо горіли фарм препати на весь київ, а влада мовчала, то такий собі чорнобиль на мінімалках.
ЭкстрасенсиХаЯ• 28 октября в 18:42
Лоперамід
Сиренькая• 28 октября в 18:42
Ответ дляАнти-анонім
Каким образом? Сожгли?
Для вас ’отмыли’ значит - сожгли?
ЭкстрасенсиХаЯ• 28 октября в 18:42
Ответ дляПиу!Пиу!
В окупації у нас ліки були
Великий сатирик• 28 октября в 18:43
Ответ дляВумна, аж страшно
Людина хвилюється не за бьюті бокс, нашо обсирати?
Вумна, аж страшно• 28 октября в 18:43
Ответ дляВеликий сатирик
Кто обосрал? Написали не паниковать на ровном месте
Анти-анонім• 28 октября в 18:44
Ответ дляСиренькая
Для вас ’отмыли’ значит - сожгли?
Так расскажите как отмыли наркоту если попала ракета и сгорел склад с лекарствами?
ЖивунаБагамах• 28 октября в 18:44
Автор, краще купіть + 1 пачку зайву своїх ліків. Вам так буде спокійніше
Ворую вкусняшки• 28 октября в 18:45
Авторе, на складах зазвичай величезний перелік ліків. Але не думаю, що буде прямо такий дефіцит що щось буде не дістати. Залишки по аптеках завжди є, переб´єтеся поки довезуть. В мене син теж приймає рідкісні ліки, то буває що декілька разів по одній упаковці замовляємо, бо немає відразу багато. Але потім з´являються.
Екатерина27• 28 октября в 18:45
Ответ дляАнти-анонім
Элементарно. Продали накануне, а по документам она сгорела от прилёта ракеты.
аромат Жука• 28 октября в 18:45
Купите про запас лучше. В нашей группе ( по заболеванию) сообщили чтоб запаслись. Никто не знает какие препараты пострадали, но свои лучше иметь на пару месяцев.
Анти-анонім• 28 октября в 18:46
Ответ дляЕкатерина27
Аа, и ракету получается заказали для этого
Екатерина27• 28 октября в 18:46
Ответ дляАнти-анонім
Вы как маленькая, ей-богу….
Сиренькая• 28 октября в 18:46
Ответ дляАнти-анонім
Щас
Анти-анонім• 28 октября в 18:46
Ответ дляЕкатерина27
Вы как маленькая, ей-богу….
Удалено администрацией...
Тишком нишком• 28 октября в 18:47
Ответ дляВеликий сатирик
Удалено администрацией...
Як лікар і людина яка 3 роки приймає ті самі гормони хочу вам сказати, що вони не є життєво необхідними щодня. За умови, що у людини компенсований статус, то гіпотиреоз почне бути відчутним десь через 4-6 тижнів після припинення прийому. В гіршому випадку через 3 тижні. А тепер згадайте через скільки відновився імпорт (-тироксину та Еутироксу - через 3 тижні. Крім того є вітчизняний виробник, який не припиняв вироблення. А дефіцит був створений штучно, на тлі паніки люди скуповували все підряд. Тому у одних був запас на 3-4 місяця, а інші не могли на місяць собі купити.

Головний ворог - паніка та відсутність логічного мислення
аромат Жука• 28 октября в 18:47
Ответ дляАнти-анонім
У нас так одну школу второй раз отмывают. Два раза отстроили и два разбомбили. Вот уже третий раз отстраивают. Весь город прекрасно понимает ради чего. Вы думаете тяжело ракету навести?
Великий сатирик• 28 октября в 18:47
Ответ дляТишком нишком

А що буде, якщо протисудомні не прийняти вчасно, лікарю?
Ворую вкусняшки• 28 октября в 18:48
Ответ дляАнти-анонім
Та не переймайтеся, мені не так давно знайомий доказував що по складам Нової пошти ракети запускають конкуренти. Я так і не зрозуміла це він Укрпошту має на увазі чи що))
ЯниЯ• 28 октября в 18:48
Ответ дляВумна, аж страшно
Один з найбільших складів-постачальників в Україні. Якраз вони забезпечували інші мережі аптек.
Стигла полуниця• 28 октября в 18:48
Ответ дляВумна, аж страшно
угу, левосина мази уже долго нет(была Харьковская ) а левомеколь не то пальто ,хотя типа аналог
аромат Жука• 28 октября в 18:48
Ответ дляТишком нишком

Дело же не только в гормонах. Инсулина не было как война началась.
Вумна, аж страшно• 28 октября в 18:48
Ответ дляЯниЯ
Один из. Поставщики заинтересованы в наличии своих товаров на полках аптек, быстро все наладят