Милота• 28 октября 2025

Хто знає, які саме ліки згоріли на фарм.складі, що

розбомбили недавно в Києві? Чи хоча б яких виробників? В мене доволі рідкісний препарат, щоденно приймаю.....
Вумна, аж страшно• 28 октября 2025
Это не единственный склад, не сайте панику. Не бкдет никакого дефицита
Пиу!Пиу!• 28 октября 2025
Ну не в окупації ж живемо навезуть нового і швидко. Це був просто вкид, щоб штурмували аптеки.
Сиренькая• 28 октября 2025
Я думаю, наркоту отмыли
Великий сатирик• 28 октября 2025
Удалено администрацией...
Анти-анонім• 28 октября 2025
Ответ дляСиренькая
Я думаю, наркоту отмыли
Каким образом? Сожгли?
Просто красавица• 28 октября 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Який вкид? Що знищили склад ?
Вумна, аж страшно• 28 октября 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Удалено администрацией...
Так в начале войны были сложности с логистикой + склады. А сейчас что? Один из складов, не производители. Привезут и восполнят. Кто переживает сильно, купит себе пачку лишнюю
Пиу!Пиу!• 28 октября 2025
Ответ дляПросто красавица
Який вкид? Що знищили склад ?
Про дефіцит. Ну і про знищення, якщо горіли фарм препати на весь київ, а влада мовчала, то такий собі чорнобиль на мінімалках.
ЭкстрасенсиХаЯ• 28 октября 2025
Лоперамід
Сиренькая• 28 октября 2025
Ответ дляАнти-анонім
Каким образом? Сожгли?
Для вас ’отмыли’ значит - сожгли?
ЭкстрасенсиХаЯ• 28 октября 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
В окупації у нас ліки були
Великий сатирик• 28 октября 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Людина хвилюється не за бьюті бокс, нашо обсирати?
Вумна, аж страшно• 28 октября 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Кто обосрал? Написали не паниковать на ровном месте
Анти-анонім• 28 октября 2025
Ответ дляСиренькая
Для вас ’отмыли’ значит - сожгли?
Так расскажите как отмыли наркоту если попала ракета и сгорел склад с лекарствами?
ЖивунаБагамах• 28 октября 2025
Автор, краще купіть + 1 пачку зайву своїх ліків. Вам так буде спокійніше
Ворую вкусняшки• 28 октября 2025
Авторе, на складах зазвичай величезний перелік ліків. Але не думаю, що буде прямо такий дефіцит що щось буде не дістати. Залишки по аптеках завжди є, переб´єтеся поки довезуть. В мене син теж приймає рідкісні ліки, то буває що декілька разів по одній упаковці замовляємо, бо немає відразу багато. Але потім з´являються.
Екатерина27• 28 октября 2025
Ответ дляАнти-анонім
Элементарно. Продали накануне, а по документам она сгорела от прилёта ракеты.
аромат Жука• 28 октября 2025
Купите про запас лучше. В нашей группе ( по заболеванию) сообщили чтоб запаслись. Никто не знает какие препараты пострадали, но свои лучше иметь на пару месяцев.
Анти-анонім• 28 октября 2025
Ответ дляЕкатерина27
Аа, и ракету получается заказали для этого
Екатерина27• 28 октября 2025
Ответ дляАнти-анонім
Вы как маленькая, ей-богу….
Сиренькая• 28 октября 2025
Ответ дляАнти-анонім
Щас
Анти-анонім• 28 октября 2025
Ответ дляЕкатерина27
Вы как маленькая, ей-богу….
Удалено администрацией...
Тишком нишком• 28 октября 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Удалено администрацией...
Як лікар і людина яка 3 роки приймає ті самі гормони хочу вам сказати, що вони не є життєво необхідними щодня. За умови, що у людини компенсований статус, то гіпотиреоз почне бути відчутним десь через 4-6 тижнів після припинення прийому. В гіршому випадку через 3 тижні. А тепер згадайте через скільки відновився імпорт (-тироксину та Еутироксу - через 3 тижні. Крім того є вітчизняний виробник, який не припиняв вироблення. А дефіцит був створений штучно, на тлі паніки люди скуповували все підряд. Тому у одних був запас на 3-4 місяця, а інші не могли на місяць собі купити.

Головний ворог - паніка та відсутність логічного мислення
аромат Жука• 28 октября 2025
Ответ дляАнти-анонім
У нас так одну школу второй раз отмывают. Два раза отстроили и два разбомбили. Вот уже третий раз отстраивают. Весь город прекрасно понимает ради чего. Вы думаете тяжело ракету навести?
Великий сатирик• 28 октября 2025
Ответ дляТишком нишком

А що буде, якщо протисудомні не прийняти вчасно, лікарю?
Ворую вкусняшки• 28 октября 2025
Ответ дляАнти-анонім
Та не переймайтеся, мені не так давно знайомий доказував що по складам Нової пошти ракети запускають конкуренти. Я так і не зрозуміла це він Укрпошту має на увазі чи що))
ЯниЯ• 28 октября 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Один з найбільших складів-постачальників в Україні. Якраз вони забезпечували інші мережі аптек.
Стигла полуниця• 28 октября 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
угу, левосина мази уже долго нет(была Харьковская ) а левомеколь не то пальто ,хотя типа аналог
аромат Жука• 28 октября 2025
Ответ дляТишком нишком

Дело же не только в гормонах. Инсулина не было как война началась.
Вумна, аж страшно• 28 октября 2025
Ответ дляЯниЯ
Один из. Поставщики заинтересованы в наличии своих товаров на полках аптек, быстро все наладят