Щастя-здоровля• 03 октября в 11:25

Вопрос про лямблии а точнее лечение

пошла к нескольким врачам.
Лечение разное.
Одна врач прописала два препарата.
Что на я врач один препарат.
Третья вообще что то с айхерб типа серебра и тд
Кто лечился подскажите ?
Вылечились ?
Были побочки на лекарства ?
60 метрів сметани• 03 октября в 11:31
А Вы инструкции можете прочитать - и увидите подходит или нет
Весела пiсенька• 03 октября в 11:31
мама лікується вже 4 місяць. здавала аналізи нещодавно, ще є, то думаю, що бади з айхерба якось не дуже підійде)
Чаклунка-ведунка• 03 октября в 11:32
Дайте їм спокій як неторбують

А взагаліто їште більше соленій, кислого, соленого і ніяких ліків жерти нетреба
Лівий Локіть• 03 октября в 11:33
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Дайте їм спокій як неторбують

В аенсі спокій? Жити з глистами?
автор Щастя-здоровля • 03 октября в 11:36
Ответ дляВесела пiсенька
А чим лікується ?
Лямблії не дохнуть ???
В мене альбела та секнідокс
Чаклунка-ведунка• 03 октября в 11:36
Ответ дляЛівий Локіть
В аенсі спокій? Жити з глистами?
Зато без алергії
Просто треба в раціон добавити те що вони люблять, щоб не було дефіциту для організма
автор Щастя-здоровля • 03 октября в 11:37
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Дайте їм спокій як неторбують

Все життя так і їм
І ?
Весела пiсенька• 03 октября в 11:38
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Зато без алергії
ви серйозно??? мама трощила солодке як терміт якийсь, вони його люблять. почала лікування-не хочеться вже солодощів. а ви кажете-дайте їм те, що вони хочуть
Весела пiсенька• 03 октября в 11:40
Ответ дляЩастя-здоровля
А чим лікується ?
Лямблії не дохнуть ???
В мене альбела та секнідокс
я її спитаю і відповім. інфекціоніст попередила, що лікування буде тривалим і вивести їх не так легко(
автор Щастя-здоровля • 03 октября в 11:41
Ответ дляВесела пiсенька
Що було у вашої мами по симптомам ?
Весела пiсенька• 03 октября в 11:43
Ответ дляЩастя-здоровля
Що було у вашої мами по симптомам ?
тяга до солодкого, важкість в районі печінки, шкіра суха, кашель задушливий (обійшла всіх лікарів, не знайшли причину, а лікар інфекціоніст сказала, що також це від Л буває), слабкість і втома постійна
автор Щастя-здоровля • 03 октября в 11:44
Ответ дляВесела пiсенька
Оце в мене так зі слабкістю
І низький гемоглобін
Солодке жеру страшне як
Весела пiсенька• 03 октября в 11:45
Ответ дляЩастя-здоровля
Оце в мене так зі слабкістю
І низький гемоглобін
Солодке жеру страшне як
я їй написала, щоб дала назву препаратів. відповість,я вам напишу обов´язково
Лівий Локіть• 03 октября в 11:45
Ответ дляВесела пiсенька
Це вже не кажучи про те, щоб жити і знати, що в тобі живуть паразити
автор Щастя-здоровля • 03 октября в 11:48
Ответ дляЛівий Локіть
Ви знаєте я стільки років шукала причину
Дієта , я схудла до 40 кг а толку не було
Все гірше і гірше
Поторописька• 03 октября в 11:52
Ответ дляВесела пiсенька
от тех препаратов ничего не хочется,не говорите гоп,вот закончит и опять начнется сладкое,или вы реально думаете,что без лямблий не будет тяги??
Весела пiсенька• 03 октября в 11:53
Ответ дляПоторописька
все хочеться, живе повноціниим життям. їсть солодке , але не в такій кількості. як раніше
Пишу, не читаю• 03 октября в 12:35
Метронидазол точно призначають неділі на дві. В залежності від реакції на антибіотик також пре і про біотики.
Але краще знайдіть іншого лікаря.
Я так і не зрозуміла, чи ви робили аналіз на лямбліоз, чи лікуєте симптоми невідомо чого?
Рекомендую серйозно відноситись, бо лямблії визивають пошкодження дванадцятипалої кишки і язву з кровотечею. Я знаю людей, які заразились в санаторії і вияснили причину, бо у всіх почало сипатись волосся разом з нездужанням шкт.
Не будь КакСвета• 03 октября в 14:11
Ответ дляВесела пiсенька
Что у мамы с желчным и желчеоттоком?
Не будь КакСвета• 03 октября в 14:13
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Дайте їм спокій як неторбують

От избытка лямблий нужны горечи и все что провоцирует отток желчи. Полностью убить их не получится, но численность сократить можно и нужно, иначе они сожрут ворсинки в тонком кишечнике и все что будет поступать из пищи не будет усваиваться
Снежнакомка• 05 октября в 11:47
Макмирором лечилась у инфекциониста. Помог.
Весела пiсенька• 06 октября в 10:09
Ответ дляНе будь КакСвета
Что у мамы с желчным и желчеоттоком?
загин жовчного, десятиліттями курсами п´є жовчогінні препарати
Весела пiсенька• 06 октября в 10:11
Ответ дляЩастя-здоровля
Оце в мене так зі слабкістю
І низький гемоглобін
Солодке жеру страшне як
сказала мама, що спочатку їй виводили аскариди, і лямблії ховаються в хвостиках аскарид. якими препаратами-вона викинула той папірець((((