Valessss• 29 октября 2025

Ліки під замовлення

З українських аптек зник рецептурний препарат, не знаю як його можна роздобути і де замовити. Можливо хтось знає як привезти ліки в Україну під замовлення? Буду вдячна за допомогу.
Подтяжка• 29 октября 2025
Який?
Наездница• 29 октября 2025
В мене питання, може хтось вкурсі, а що взагалі відбуваєть на ринку фпрмації? Пєрєдєл за сфери впливу місцевих виробників? Заборонемо інпортне, щоб купували своє? Просто я недавно шукала тайванський віт Е і ви знаєте здивувалась, що не тільки його , в нас взагалі нема іноземного цього вітаміну. Потім читаю, тут дівчата шукають інші ліки, одна препарат для онкохворих....
Неновая почта• 29 октября 2025
Можливо на переєєстрації і з´явиться через місяць
КоКоКоКоКоКо...• 29 октября 2025
Ответ дляНеновая почта
Можливо. Але автор приховує, який препарат
Valentina shop2020• 29 октября 2025
Ответ дляНаездница
Питання вирішиться,через подорожчання ліків,
Наездница• 29 октября 2025
Ответ дляValentina shop2020
З весни ця епопея, може і раніше, я просто помітила весною
Невидимка• 29 октября 2025
Рецептурний препарат і за кордоном рецептурний.
автор Valessss • 29 октября 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Не приховую: препарат - клофраніл. З тої інформації, що вдалося роздобути, його просто перестали завозити в Україну. І не тільки його.
КоКоКоКоКоКо...• 29 октября 2025
Ответ дляValessss
Простіше, звернутися до лікаря, щоб замінив на інший
автор Valessss • 29 октября 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Доступний аналог не працює, на жаль. Важко підібрати ефективну схему лікування. Але мабуть так і доведеться зробити.
КохайтесьЧорнобровi• 29 октября 2025
У меня есть контакт девочки, которая из Турции передает лекарства. Если Вам надо , напишу. Иногда она находит даже аналоги дешевле.
автор Valessss • 29 октября 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Дякую, буду вдячна ❤
Вельшановна• 29 октября 2025
https://euromedexpress.com.ua/

Возять з Європи і не тільки, попитайте в них.
Перевірені, є вайбер група з відгуками.
автор Valessss • 29 октября 2025
Ответ дляВельшановна
https://euromedexpress.com.ua/

Перевірені, є вайбер група з відгуками.
Дякую!