Юпитерная• 15 октября в 15:39

Порадьте, як замовити ліки

Всім доброго дня.
Підкажіть, будь ласочка, як замовити ліки з Європи, можливо, у кого є баєр саме по аптеці?
Потрібен Хілак для знайомої, бачу його на сайтах Німеччини, але мої дівчата не купують ліки, знайомих, щоб передали напряму, немає.

Буду вдячна за поради.
Мольфарочка• 15 октября в 15:41
Це не життєво необхідні ліки стільки мороки, щоб купити Хілак
автор Юпитерная • 15 октября в 15:43
Ответ дляМольфарочка
Не нам вирішувати з Вами, що для неї життєве, а що ні.
Жінка літня, потребує їх, питає про допомогу.
Якщо у Вас немає варіантів - дякую, але до чого тут осуд?
Интимная• 15 октября в 15:50
попросити знайомих, хто буде їхати, купити в аптеці, тільки так
Цвірінь• 15 октября в 15:52
Ответ дляМольфарочка
Його в Україні зараз нема.
Цвірінь• 15 октября в 15:54
Розгляньте аналоги
автор Юпитерная • 15 октября в 15:56
Ответ дляИнтимная
немає у мене там знайомих, на жаль.
автор Юпитерная • 15 октября в 16:01
Ответ дляЦвірінь
Розгляньте аналоги
не хоче аналоги, поганий ефект.
я розумію, що це звучить дивно, але я ж не буду її вмовляти.
дякую за пораду.
Цвірінь• 15 октября в 16:02
Ответ дляЮпитерная
не хоче аналоги, поганий ефект.
дякую за пораду.
Може сам хілак діє на пацієнтку, як плацебо
автор Юпитерная • 15 октября в 16:03
Ответ дляЦвірінь
все може бути, але це не та особа, яка прислухається до порад, тим паче молодшої від себе набагато людини
Цвірінь• 15 октября в 16:05
Ответ дляЮпитерная
Розумію, про що ви.
Тоді або так з аналогами, скажіть, або ніяк.
автор Юпитерная • 15 октября в 16:05
Ответ дляЦвірінь
Розумію, про що ви.
дякую. так і скажу.
бо і хотіла би допомогти, але без варіантів.
Цвірінь• 15 октября в 16:07
Ответ дляЮпитерная
дякую. так і скажу.
Якась сусідка похилого віку?
автор Юпитерная • 15 октября в 16:08
Ответ дляЦвірінь
Якась сусідка похилого віку?
так) майже: знайома мами, не близька зовсім, але вона одинока і зазвичай про допомогу не просить. А тут, ніби і є можливість, але недоступна в моєму випадку.
Цвірінь• 15 октября в 16:11
Ответ дляЮпитерная
Моя вам порада, не переймайтеся, навіть знайшли б з баєрами, щось пішло б не так, а вартість немала, будете ще й винні.
Дайте відповідь, що в Україні їх нема, періодично можна моніторити, попередньо дізнавшись, коли знову буде його реєстрація
автор Юпитерная • 15 октября в 16:15
Ответ дляЦвірінь
Дякую Вам.
В цілому, ви праві, там точно була історія ’з пригодами’, але я не відмовляюсь від можливості допомогти, коли це по силах. Просто не такий випадок, і справа не у вартості.
Буду переглядати, можливо, дійсно поновлять постачання.