Из Кукуева я• 29 октября в 13:52

Ендокринолог Київ. Якщо давно підозрюю гіпотиреоз і обмежені гроші

Чула за інститут ендокринології.
Бо приватні ж дорожче. Але я не маю декларації з сімейним, чи прибуття в інституті ендокринології без неї.
Чи взагалі краще в інше місце таки?
Знаю, що краще спершу піти до лікаря а вже потім здавати оті гормони. Щоб одразу усі аналізи, що він назначить
КвартираЧья• 29 октября в 13:53
А чому не заключити декларацію, не взяти направлення до ендокринолога?
Киця-бриця• 29 октября в 13:54
Зробіть декларацію з сімейним і попросіть направлення.
Або

Подзвоніть в інститут ендокринології і напряму запитайте скільки коштує без направлення
VivaForever• 29 октября в 13:56
Скільки ТТГ? Якщо менше 4, навіть не витрачайте час, вони запевняють що все ок,хоча це не норм
Ms. Iphone• 29 октября в 13:57
Декларации это дело 15минут где угодно,где набирают пациентов.
Анонім Секретар• 29 октября в 13:59
Ендокринолог назначить близько 8 аналізів.
Ошеламиссимо• 29 октября в 14:03
Та, заключите договор с врачом и сходите бесплатно. Это ’рядовая’ болезнь. Вам не нужен супер спец за тысячи гривен для этого. Уже если что-то найдут и не будет доверия к врачу, то идите дальше. Нет смысла на начальном этапе обследования что-то искать, годится эндокринолог с поликлиники.
БЦАшка• 29 октября в 14:06
Ідіть здавайте териоідну панель в любій лабораторії, головне, щоб було ТТГ, Т3 і Т4. Там все одразу стане зрозуміло.
Братья Капли• 29 октября в 14:12
Сдайте сами бесплатно анализы на функцию щитовидки, может там норма.
Тумба-юмба• 29 октября в 14:16
Раптом що, можна використати промокоди з Нової Пошти, Хелсі та Водафон (якщо є) на бали в Сінево і ще якісь лабораторії. Іноді там досить нормально так набігає в гривнях.
автор Из Кукуева я • 29 октября в 14:38
Ответ дляКвартираЧья
Це ціла епопея мабуть по тим крнторам бігати.
автор Из Кукуева я • 29 октября в 14:39
Ответ дляАнонім Секретар
От тому хочу одразу піти до нього
Бо в холода взагалі наче мертвець по активності. Феритин вже підіймаю
Вітамін д3 цілий рік
Однозначно треба щитовидку перевірити
автор Из Кукуева я • 29 октября в 14:39
Ответ дляMs. Iphone
Де? Це ж лише при поліклініці? А в нас дуже далеко від мене і черги
Анонім Секретар• 29 октября в 14:41
Ответ дляИз Кукуева я
От тому хочу одразу піти до нього
Вітамін д3 цілий рік
Однозначно треба щитовидку перевірити
На ЩЗ може дати і ендокринолог і терапевт
автор Из Кукуева я • 29 октября в 14:41
Ответ дляОшеламиссимо
Я не маю досвіду зождіння по поліклінікам
Знаю лише по словам родичів що то нескінченні,черги і кабінети і нема місць до заклбчення в сімейного
Анонім Секретар• 29 октября в 14:42
Ответ дляИз Кукуева я
Ви можете заключати з будь-яким, хто приймає.
автор Из Кукуева я • 29 октября в 14:42
Ответ дляБЦАшка
Нічого не стане зрозуміло без лікаря. Зрозуміло одне що треба лікувати. А не витрачати на аналізи, які все одно після візиту до лікаря переробляти
автор Из Кукуева я • 29 октября в 14:42
Ответ дляБратья Капли
Де це можна безкоштовно?
Анонім Секретар• 29 октября в 14:42
Ответ дляИз Кукуева я
Якісь страшилки у вас від родичів.
Вчора така ж тема була про блокування карток
автор Из Кукуева я • 29 октября в 14:43
Ответ дляАнонім Секретар
Просто одразу хочу до толеоаого лікаря. Нема грошей і часу по різним ходити
Анонім Секретар• 29 октября в 14:43
Ответ дляИз Кукуева я
Де це можна безкоштовно?
Ніде без направлення
Анонім Секретар• 29 октября в 14:44
Ответ дляИз Кукуева я
Тут або шашечки або їхати
автор Из Кукуева я • 29 октября в 14:44
Ответ дляАнонім Секретар
Ніде без направлення
На щитовтдку хіба безкоштовно можна здати? Знайомій відмив сімейний хоч ніпотеріоз і гормон пє.. сказали йти в діла за свої гроші
автор Из Кукуева я • 29 октября в 14:45
Ответ дляАнонім Секретар
Тут або шашечки або їхати
Не розумію
Цікавить толковий ендокринолог в Києві. Але недорогий.тож і виникло питання про інститкт ендокринології
Анонім Секретар• 29 октября в 14:51
Ответ дляИз Кукуева я
Не розумію
Поясню.
У вашому випадку, не дорогий, це скільки?
Приватні клініки від 1000 перша консультація.
В КНП району є безоплатно, а є і від 400, але до них ще спробуй запис зловити.
Отже ви хочете дешево і швидко, а аналізи безкоштовно. Але так не зможете.
Анонім Секретар• 29 октября в 14:52
Ответ дляИз Кукуева я
Можна
БЦАшка• 29 октября в 15:40
Ответ дляИз Кукуева я
Ну ок. Ідіть. Що тут скажеш. Шукайте. Насправді там багато розуму не треба, аби в трьох соснах розібратись.
Флюорография гуся• 29 октября в 15:40
Центр ендокрінології на Рейтарській
БЦАшка• 29 октября в 15:41
Ответ дляИз Кукуева я
Ви одразу толкового не знайдете. Толкових шукають роками.
КвартираЧья• 29 октября в 16:23
Ответ дляИз Кукуева я
Тоді приватна вам у поміч. Скільки там в середньому зараз консультація, близько тисячі?
КвартираЧья• 29 октября в 16:25
Ответ дляИз Кукуева я
Моя мама здає безкоштовно по направленню ендокринолога з поліклініки. Але для вас то занадто ж моторно