Саджу все зарання• 10 октября в 22:08

Зорієнтуйте по аналізах за програмою НСЗУ

Пішла до сімейної лікарки з приводу втомлюваності, поганого сну і таке інше. Вона виписала направлення на здачу віт.Д та панелі гормонів щитовидної залози. Але з літа аналіз на гормони ШЗ за направленням сімейного безоплатно здати не можна, можна тільки за направленням від вузького спеціаліста.
Сімейний знає, що мені в лабораторії відмовили, пропонує здати за гроші, бо треба встановити діагноз. Хіба сімейний не може дати направлення до вузького спеціаліста за результатами лише скарг, щоб той вже направляв мене на аналізи, які вважатиме за потрібне, а не пропонувати мені здавати платно?
Давно не була в держ. поліклініці, тому питаю. Може це якась системна проблема, а не лише моя))
Астоновитесь!• 10 октября в 22:09
Вы в каком городе ?
автор Саджу все зарання • 10 октября в 22:10
Київ
Незламна Україна• 10 октября в 22:10
Сімейний навіть без скарг має дати вам те направлення. Але в деяких лікарів те направлення вигризати треба.
автор Саджу все зарання • 10 октября в 22:11
Ответ дляНезламна Україна
Направлення до ендокринолога?
Незламна Україна• 10 октября в 22:12
Ответ дляСаджу все зарання
Направлення до ендокринолога?
Так. Може ендокринолог і на УЗД направить. Він вже ж більше розуміється на цьому, ніж сімейний
Like-995b• 10 октября в 22:13
Я зашла в хелси и случайно обнаружила, что мне бесплатно выписаны анализы гликированый гемоглобин и биохимия) пошла и сдала бесплатно в синево , видимо все возможно
Пасхальний тролік• 10 октября в 22:13
Може направити до вузького спеціаліста. Але якщо скарги не специфічні, то може і не відправляти. НСЗУ максимально створює умови, щоб зменшити витрати на аналізи та вузьких спеціалістів. Їх поступово скоротять до мінімуму
автор Саджу все зарання • 10 октября в 22:15
Ответ дляНезламна Україна
Та теж так думаю, тому і здивувалася, чому вона так за платну здачу. В любій лабараторії, якщо що, тобто не за відсоток) Добре, зрозуміла, дякую
Пасхальний тролік• 10 октября в 22:16
Ответ дляНезламна Україна
Ні. Не може. Я працюю в цій системі. Має бути підґрунтя до направлення. Ну типу здайте загальний аналіз крові, сечі, нормалізуйте режим дня та харчування і бла-бла-бла. Не допомогло? Ну ви не стараєтесь, у вас же аналізи в нормі, що ви хочете?
автор Саджу все зарання • 10 октября в 22:17
Ответ дляПасхальний тролік
Але якщо сімених лікарів позбавили можливості направляти за програмою нсзу на безкоштовні аналізи по ЩЗ, то як лікувати ці неспецифічні симптоми?
Пасхальний тролік• 10 октября в 22:17
Ответ дляСаджу все зарання
Направлення до ендокринолога?
Спробуйте обійти систему. Йдіть до гінеколога, до нього направлення не потрібне. А він багато чого може виписати, і аналізи, і направлення до іншого вузького спеціаліста
Незламна Україна• 10 октября в 22:17
Ответ дляПасхальний тролік
Моя дає без питань. Якщо я хочу консультації ендокринолога, то сімейний мені не допоможе, бо мені треба вузький спеціаліст.
Незламна Україна• 10 октября в 22:18
Ответ дляСаджу все зарання
Просіть направлення.
Ума Палата• 10 октября в 22:19
Попросіть направлення до ендокринолога
Астоновитесь!• 10 октября в 22:20
Ответ дляСаджу все зарання
Київ
У вас есть что-то типа института рака щитовидки или больницы. Рекомендую сдать там и узи тоже. Потому что в двух других мне такие цифры написали….. Но я не в Киеве.
Пасхальний тролік• 10 октября в 22:20
Ответ дляНезламна Україна
Це тимчасово. Їх всіх зараз будуть обмежувати в кількості направлень. Суть реформи в тому, що скоротити витрати, скоротити кількість послуг і скоротити кількість лікарів, випихнути і лікарів і пацієнтів у приватний сектор, щоб держава економила гроші
автор Саджу все зарання • 10 октября в 22:20
Мені так і запропонували. Але я у приватного гінеколога наразі. Ну таке.
Покращена• 10 октября в 22:21
Автор, зараз там дурдом.
Я з подругою проходила літом обстеження, без проблем отримали направлення до ендокринолога. Її сімейна одразу дала направлення на узд, а моя - ні.
Мій ендокринолог, до якого я пішла на платний прийом за 500 грн, дала мені направлення в Сінево на 5 безкоштовних аналізів, а подруги безкоштовний ендокринолог виписала направлення в Діла на 7 тис грн аналізи здати.

Де гарантія, що вам дасть ендокринолог направлення на безкоштовні дослідження?

Додам, що в державних лабораторія ендокринологічна панель вся платна. Узд безкоштовне.
Незламна Україна• 10 октября в 22:23
Ответ дляПасхальний тролік
Короче, суть в тому, щоб змешити і так невелику кільсть населення
автор Саджу все зарання • 10 октября в 22:23
Ответ дляПокращена
Автор, зараз там дурдом.

О. Розкажіть будь ласочка про платний прийом з подальшими безплатними направленнями. Це до лікарів в поліклініках, які надають як безкоштовні так і коштовні послуги?
Добрая свекровь• 10 октября в 22:23
Ответ дляПасхальний тролік
То від сімейного залежить)) моя минула сімейна ніколи нічого не давала, я навіть і не знала, що є така можливість здавати аналізи деякі безкоштовно, допоки не потрапила до іншої сімейної. Абсолютно жодних проблем. Виписує і направлення до вузьких спеціалістів за проханням, і направлення на безкоштовні аналізи.
Хз чи звʼязано це з тим, що лікар з приватної клініки у мене, але зараз саме так. Як далі буде- час покаже.
Пасхальний тролік• 10 октября в 22:24
Ответ дляСаджу все зарання
А приватний до НСЗУ не підключений? Вони теж багато хто мають підписаний 9 пакет НСЗУ
Покращена• 10 октября в 22:24
Ответ дляСаджу все зарання
Так. Просто треба було місяць чекати. Я хотіла швидше і записалась на платний прийом.
Але нема гарантії, що ви отримаєте направлення на безкоштовні дослідження.
Незламна Україна• 10 октября в 22:25
Ответ дляСаджу все зарання
Так, без напоавлень приймають платно. Але не факт, що потрібні аналізи буть безкоштовними. Така собі рулетка
Як міряти?• 10 октября в 22:25
Ответ дляLike-995b
А как вам удалось в синево сдать, а не в поликлинике?
автор Саджу все зарання • 10 октября в 22:25
Ответ дляПокращена
Автор, зараз там дурдом.

Ну хоча б ТТГ, т3 та т4 ж може направити здати. Чому ні, якщо треба встановити діагноз.Трохи дурдом точно)
Like-995b• 10 октября в 22:26
Ответ дляЯк міряти?
У них на сайте есть запись по программе нсзу, записалась на определенный день , вбила номер направления и сдала
автор Саджу все зарання • 10 октября в 22:26
Ответ дляПасхальний тролік
Наче ні. Завтра, до речі, в неї буду, спитаю.
Покращена• 10 октября в 22:27
Ответ дляНезламна Україна
В мене і на платний прийом направлення питали.
Як міряти?• 10 октября в 22:27
Ответ дляПасхальний тролік
А скажіть, будь-ласка, якщо декларація в приватній клініці, то куди лікар дає направлення на здачу основних аналізів? В лабораторію своєї клініки чи в Сінево? Чи на вибір пацієнта?