Пані з калабані• 29 октября 2025
Укрзалізниця тепер бачили кому належить?) цікаво, тепер білий порошок
У формі кубиків Сахару будуть продавать у поїздах ?😏 якщо серйозно, то це … у дно постукали.
Я тут с краю постою• 29 октября 2025
Де ми повинні були що бачити? Хто куди вам постукав?
І до чого тут Сахара
Гуляю босоніж• 29 октября 2025
Вам досить білого порошку - сплутана свідомість, не чітке висловлювання думок!!
freedom_2015• 29 октября 2025
погуглю за автора
Наглядову раду Укрзалізниці знову очолив Гепард Хафер
Так, до складу наглядової ради, окрім Хафера і Лещенка, увійшли:
Ельжбета Ева Беньковська — ексміністерка інфраструктури та розвитку Польщі, Європейська комісарка з питань внутрішнього ринку та послуг;
Максим Мокляк — колишній керівник Державної фіскальної служби України, експерт у фінансовій сфері;
Анатолій Амелін — підприємець і співзасновник Українського інституту майбутнього;
Давид Ломджарія — управлінець із досвідом співпраці з міжнародними фінансовими установами, голова наглядової ради Укроборонпрому – представник держави;
але до чого кубики з білого порошку я хз
Варена цибуля• 29 октября 2025
Тема как и ее описание - набор слов , капец! Словесная окрошка. Автор - это признак инсульта. Бейте тревогу
Домашня Зюзя• 29 октября 2025
Вы из мест не столь отдаленных пишете ? Вас, связанную, только развязали и у вас руки тряслись пока писали?
ДеньгиНеСдаю• 29 октября 2025
Укрзалізгниця, як і Укрпошта, все ще належать державі.
Автор, яку зрадоньку збираєтесь розганяти?
Первая ласточка инфляции• 29 октября 2025
Ответ дляВарена цибуля
людина могла випити алко і піти на форум. Тау багато хто і робить
Варена цибуля• 29 октября 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
видно вы тоже забуханная уже в 2 часа дня
Поліцейський патруль• 29 октября 2025
я зашла билет купить, не могу подтвердить в дие, крутит колесо постоянно, шо ха хрень
Кручу хвости• 29 октября 2025
Ответ дляfreedom_2015
погуглю за автора
то це наглядова рада. А автор про ’належить’ пише
freedom_2015• 29 октября 2025
Ответ дляКручу хвости
так державі наче ще,хоча б формально
Моль Моллівна• 29 октября 2025
Летіли два крокодили: один зелений, другий наліво. Скіко коштує кіло гречки, якщо козир черва?