Хвильоватиша• 29 октября 2025

У всех сейчас какие-то многоступенчатые рутины, а я едва успеваю умываться.

Есть ли смысл в минимализме?
Стрекоза любви• 29 октября 2025
Якщо ви виграли в генетичну лотерею, то і такої рутини, як у вас мабуть? цілком достатньо.
А що таке?• 29 октября 2025
Чому всі приліпили те слово ’рутина’ саме до обслуговування обличчя, якщо воно має дуже широкий зміст?
Рутина - будь-який процес, який є одноманітним і на постійній основі.
Криниця щастя• 29 октября 2025
Возможно есть. Я люблю вот эту многоступенчатость, точнее моя кожа
Коварная Зая• 29 октября 2025
Нет. Главное - это база.

Очищение. Тоник. Дневной крем.

Если вы это не делаете - то никакие дополнительные ништяки вам не в помощь.
Фляшка на трьох• 29 октября 2025
кожа в нормальном состоянии нуждается в очищении и увлажении, ну и спф. на своем примере поняла, что очень многие активы мне не заходят, поэтому у меня есть ретинол, хороший базовый крем, крем под глаза, маска очищающая, умывалка и средство для снятия макияжа. сейчас вот подумала, пока перечисляла, что даже это уже и не минимализм)))
Гага Газу• 29 октября 2025
Я взагалі не вмиваюсь ніколи.
Тому Ви нічого не втрачаєте.
Шкіра - орган бар´єрний, і «зволожувати і живити» його ззовні - мало не дурість.
Все буде• 29 октября 2025
Ответ дляА що таке?
Ну там за контекстом зрозуміло про що мова
Шальная коклетка• 29 октября 2025
Ответ дляГага Газу
Я взагалі не вмиваюсь ніколи.
Тому Ви нічого не втрачаєте.
Бруд сам відпадає?
Да_Я_ТакаЯ_• 29 октября 2025
Мне тоже в лом, но я наношу все свои сыворотки, потому что с ними и без совершенно разное дело))
А що таке?• 29 октября 2025
Ответ дляГага Газу
Я взагалі не вмиваюсь ніколи.
Тому Ви нічого не втрачаєте.
А хімікатів скільки з´їдає та шкіра бідна з ти кремів і всякої лабуди.
Гага Газу• 29 октября 2025
Ответ дляШальная коклетка
Бруд сам відпадає?
Який бруд?
Фісташкова кава• 29 октября 2025
Ответ дляГага Газу
Я взагалі не вмиваюсь ніколи.
Тому Ви нічого не втрачаєте.
навіть якщо спітнієте?
Чай не пью, только кофе• 29 октября 2025
Ответ дляА що таке?
routine - англійською в широкому сенсі означає якусь дію, яку людина регулярно робить
Шальная коклетка• 29 октября 2025
Ответ дляГага Газу
Який бруд?
Той, що у вас на обличчі
А що таке?• 29 октября 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Я хіба не те ж саме написала? Постійна дія, для цього не треба навіть лізти у першоджерело, бо воно давно існує у нашій мові як запозичення з тим же змістом.
Але блогери приліпили це слово саме до вмивань/масок/скрабів.
Чистити зуби щодня - теж рутина, готувати їжу - рутина, прати, мити посуд - та сама рутина.
Твоя подружайка• 29 октября 2025
Ответ дляА що таке?
Бо автор явно прийшла сюди після переглядів рілсиків в інсиі чи тіктоці, а там наші блогери просто крадуть ідею/контент у англомовних блогерів і перезнімають те саме тільки перекладаючи з англійської, а в англійській мові бьюті блогери використовують вираз morning routine по факту демонструючи свій ранок, що включає ранковий догляд за собою - умивання, душ, чищення зубів, зачіска, макіяж, сніданок, вибір одягу на день і нарешті вихід з дому. Це такий формат відео. Але оскільки це бьюті блогерки то в нних там багато про догляд за обличчям. А люди бездумно переймають слова та і все.
Щаслива Я• 29 октября 2025
Самый минимум, если кожа и так ок - это умывалка и увлажнить кремом. Все. Ну и смыть макияж, если есть и спф, если уф-индекс больше 2. К этому со временем даже мой муж пришёл, который, как и большинство мужчин, не понимает нафига та косметика ему. Даже он признал, что умывалка + крем каждый вечер - и кожа объективно лучше стала, чем без ухода совсем.
лаМпочка• 02 ноября 2025
Ответ дляЩаслива Я
А чем именно лучше?
Щаслива Я• 02 ноября 2025
Ответ длялаМпочка
А чем именно лучше?
У него проблемная кожа в юности была, сейчас уже лучше, но периодически может сыпать. С уходом реально сыпит реже и меньше, в целом лицо свежее стало, тон лица ровнее.