Я шалунья• 29 октября 2025
Сильне випадіння волосся
У кого було сильне випадіння волосся,нічого не допомагало, але врешті вдалося зупинити? Що саме вам допомогло?
Я вже була в дерматолога, перепробувала все можливе, але волосся випало майже наполовину… Буду вдячна за будь-який реальний досвід і поради 🙏💔
Колгоспниця• 29 октября 2025
Бегите срочно к трихологу
Только именно к врачу
И не вздумайте пользоваться здесь советами иначе вообще лысой останетесь
Если так много выпало это очень серьезно и самолечение может привести к рубцам и тогда волосы в этих местах больше не вырастут никогда!
Только именно к врачу
Молчунья• 29 октября 2025
Я сейчас восстанавливаюсь, у меня оказалось из-за недостатка железа и других витаминов (В,Д). Пока не могу сказать, что прям мгновенно выпадение остановилось, но хуже вроде не стало. Надеюсь на лучшее
Тану на сонці• 29 октября 2025
В мене. Пила залізо 90 мг і комплекс для волосся. Хоча залізо низьке завжди, і залізо пʼю періодично, але саме в моменті допомогло. Або само зупинилось. Не знаю. За тим рясно заросло, зʼявився по всій голові під пушок. Таке сильне випадіння було раз на 3 роки, а потім сильній ріст нового. Почалось з 30 років. Не знаю чому так, теж були і лікарі і косметика і перукарі але німого не дрлмогало.
Видящие_помогите• 29 октября 2025
Що вам рекомендував дерматолог? Який поставив діагноз?
У когось було сезонне випадіння, він користувався якоюсь пустишкою, і випадіння закінчилося і людина щиро вірить, що вона допомогла і рекомендує направо і наліво, а волосся саме по собі просто перестало випадати, що логічно, бо фаза екзогена закінчилася
Налитое яблочко• 29 октября 2025
Ответ дляКолгоспниця
Бегите срочно к трихологу
Только именно к врачу
Ті трихологи самі нічого не знають, тільки гроші витрусили у мене, самостійно сіла на мінокс і вирішила свою проблему.
А вот недавно• 29 октября 2025
Ответ дляТану на сонці
Який препарат заліза приймали?
Тану на сонці• 29 октября 2025
Ответ дляА вот недавно
Який препарат заліза приймали?
Звичайний аптечний, кожен раз різний. Його може виписати терапевт або гематолог
Я шалунья
• 29 октября 2025
Ответ дляКолгоспниця
Бегите срочно к трихологу
Только именно к врачу
Так, була в дерматолога-трихолога. Сказала, що випадіння через себорейний дерматит. Призначила багато всього, я все робила, як сказала. Спочатку здавалося, що трохи менше почало випадати, але пройшло вже два місяці і знову сиплеться так само
Я шалунья
• 29 октября 2025
Ответ дляЧарівна патика
АГА, Миноксидил, блокатор, дермаштамп, витамины.
Все разом використовували?
Я шалунья
• 29 октября 2025
Ответ дляВидящие_помогите
Була в дерматолога-трихолога. Сказала, що випадіння через себорейний дерматит. Призначила багато всього, я все робила, як сказала. Спочатку здавалося, що трохи менше почало випадати, але пройшло вже два місяці — і знову сиплеться так само. (Підтримуюча, профілактична терапія є)
Я шалунья
• 29 октября 2025
Ответ дляНалитое яблочко
А скільки використовували? І це назавжди?
Колгоспниця• 29 октября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Идите к другому врачу, делайте анализы
Потому, что эти истории «а мне помогло это» может плохо закончиться
Если себорейный дерматит - лечите его обязательно, но только это симптом
А причина часто в гормональных нарушениях. Если есть возможность попробуйте найти гинеколога-эндокринолога
Налитое яблочко• 29 октября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Свербіж зберігається? На дієту сіли?
Я шалунья
• 29 октября 2025
Ответ дляКолгоспниця
Идите к другому врачу, делайте анализы
У нас більше немає приватних лікарів трихологів, а про інших люди таке розказують, що тільки гірше роблять…
Я шалунья
• 29 октября 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Свербіж зберігається? На дієту сіли?
Кілька тижнів тому трохи починалася перхоть та свербіж, але помила голову лікувальним шампунем і припинилося
Налитое яблочко• 29 октября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Я думаю, у Вас все владнається, кетоконазол і дієта творять дива. Бажаю гарного густого волосся.
Я шалунья
• 29 октября 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Дякую) У вас був теж себорейний дерматит?
Налитое яблочко• 29 октября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Раніше був, і волосся і вії випадали.
Чарівна патика• 29 октября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Все разом використовували?
Да, витамины курсами, а Миноксидил и блокаторы дгт постоянно
Я шалунья
• 29 октября 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Раніше був, і волосся і вії випадали.
Сильно випадало? Можете, будь ласка, детальніше розповісти, як саме вдалося вилікувати і коли припинилося випадіння?
Мені призначили: Фуцис, лосьйон Дипросалік, шампунь з кетоконазолом і шампунь з перетіоном цинку.
Але чесно кажучи, важко повірити, що через себорейний дерматит волосся може так сильно сипатися
Налитое яблочко• 29 октября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Може, у мене і волосся, і половина вій випало, думали кліщ, але не підтвердилося, головне дотримувалася харчування без дріжджів та цукрів, бо це ж поживне середовище для маласезії, ну і напочатку так, спреї та шампуні з кетоконазолом. І по можливості не стресувати, у мене це стартануло як поховала маму.
Молчунья• 29 октября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Скажите, вам успокоительные какие-то прописали? У меня себорейный уже лет 10, я соблюдаю диету, но при стрессе он усугубляется
Я шалунья
• 29 октября 2025
Ответ дляМолчунья
Ні)