Поумничка• 29 октября в 21:46

Ви довіряєте експрес тестам на ВІЛ, гепатити, сифіліс?

Наскільки вони точні якщо робити наприклад через рік після контакту?
Нульовий сантиметр• 29 октября в 22:49
Ответ длясама себе прекрасная
Серйозно? А до стоматолога, на нігті ходите? Перед вами могла бути хвора людина, після якої не обробили інструменти достатньо. Чи ви думаєте, що ВІЛ передається тільки через чпокання в зад?
Как можно обработь инструменты недостаточно? Вы думаете они их спиртовыми салфетками протирают?
Нульовий сантиметр• 29 октября в 22:52
Ответ длясама себе прекрасная
То не така людина. Чоловік з ним тісно спілкується останнім часом, за подібним помічений не був, навіть інтересу до такого не проявляв
Достаточно в юности по дурости попробовать инъекционный наркотик одним шприцом с другом. Это самый вероятный путь заражения. Или сделать татуху вместе с кем-то. Или подраться до крови с обеих сторон с любителем инъекционных наркотиков, все в той же юности. Стоматолог такой стоматолог.
Нульовий сантиметр• 29 октября в 22:52
Ответ дляПищалка
Думаю может бомжи и меньше зппп болеют - мне кажется у них меньше секса и половых партнеров чем у барбершопного мужчины.
Кхм. Зря вы так думаете.
автор Поумничка • 29 октября в 22:55
Ответ дляНульовий сантиметр
Скільки етапів передстерелізаційної обробки хірургічних інструментів?

Чому хірургічних? До прикладу, бо манікюрні інструменти також можуть контактувати з кров´ю
Нульовий сантиметр• 29 октября в 22:56
Ответ дляПоумничка

Жаровые шкафы все выжарят, независимо от количества этапов.
автор Поумничка • 29 октября в 22:57
Ответ дляНульовий сантиметр
А от і ні, перед сухожаровим шкафом потрібна чистка і обробка
Нульовий сантиметр• 29 октября в 22:57
Ответ дляПоумничка
Я не говорю что она не нужна, но ваши вичи с гепатитами выжарятся независимо от этапов.
автор Поумничка • 29 октября в 22:58
Ответ дляНульовий сантиметр
Ваши теж, але залишки запікшоїся крові хто має прибирати?
Пищалка• 29 октября в 23:05
Ответ дляНульовий сантиметр
Кхм. Зря вы так думаете.
У бомжей много секса?
Как-то не представляю это себе.
Розумна Губка• 30 октября в 05:35
Ответ длясама себе прекрасная
Та ні, звичайно, що не впевнена, я ж з ним не 24/7.
Щодо другої сімʼї розкажу історію. У нашої подруги в іншому місті є подруга. Жила вона собі з чоловіком і сином. Потім чоловіка перевели в інше місце по роботі за 70 км від дому. Він приїжджав тільки на вихідні, іноді вона до нього їздила. І от він помирає від сердечного приступу, хоча ще 40 не було. І на похорон приїжджають ще 2 цивільні дружини. Причому співробітники на роботі були впевнені, що одна з цивільних дружин його законна дружина. Там був на похороні ще той цирк, бо 3 дружини билися біля гробу, хто головна дружина
Вот именно. Но вы смешны в своем заявлении о том, что он не такой человек и заразиться мог только у стоматолога
Янка-угомонись• 30 октября в 09:19
Ответ дляСкользкая
А с чего вы такой набор сдаете?) Вы думаете, что ваш партнер бомж что ли?)
А чому зразу бомж?
В мене випадково виявили антитіла до гепатитів В і С, при цьому заразитися могла на електроепіляції, або в стоматолога, або в травматолога під час кількох операцій.
При цьому навіть жодного разу манік´юр не робила, партнер був єдиний і то розійшлися за 7 років до виявлення гепатиту. Після розставання була ще одна планова операція і здавала на гепатит, тоді їх не було, тобто не від партнера заразилася.
Це я до того, що зі сторони вся така правильна і наче безпечна, а насправді можу заразити партнера.
На віл теж здавала, на щастя немає.
Бегущаяпо• 30 октября в 16:28
Ответ дляПоумничка
Я мнітєльная
Ви адекватна і все правильно робите. На дураків не звертайте уваги. най з ними працює природній відбір.