КараПузовна• 29 октября в 22:50

Заспокойте мене, сатурація падає до 93-92

Хворію з високою температурою четвертий день. З сьогоднішнього дня приймаю два антибіотики, оскільки при прослуховуванні легенів -підозра на пневмонію. Також антигістамінне, відхаркувальне, і всяке інше симптоматично. Температура 38.4-39.2, але добре збивається до нормальної. А сьогодні почала отак падати сатурація. То 95-96, то 92-93, то буває 98-99, як походжу трошки. Наскільки це небезпечно? Мучить кашель, аж гуде в бронхах. Лікар каже, пити антибіотики, дивитись на стан. Знайома налякала, що в неї так під час грипу хтось помер через пневмонію на третій день, і що треба було антибіотики раніше. Заспокойте мене, будь ласка. Якось не хочеться на той світ.
Бджолина королева• 30 октября в 08:20
Ответ дляКараПузовна
Ніякі. Просто прийом терапевта. Послухала легені серце, поміряла тиск… сказала іти робити ЗАК, ЦРБ і щось ще. По-хорошому треба КТ зробити. Або платно, або черга фіг зна скільки.
КТ при вірусі. Міняцте лікаря, ваш в неадекваті.
автор КараПузовна • 30 октября в 13:44
Ответ дляБджолина королева
Якраз таки більш ніж в адекваті. КТ зробила. На ньому - очагова пневмонія.
Бджолина королева• 30 октября в 13:53
Ответ дляКараПузовна
Очагову пневмонію чудово побачили б на звичацному рентгені, який в поліклініці безкоштовний, а у часній лабораторії 600грн. Ось 2 тижні тому чоловік нею перехворів. Рентген все чудово показав і назначили1 аб.
Кринжова баба• 31 октября в 00:14
Ответ дляКараПузовна
Вам теж все одразу призначили? Чи симптоматичне лікування і все?
Противовирусные
От кашля и температуры
Вит с
Капли а нос
Но меня больше пугает последствия.В голове туман,не соображаю ничего,шатает,слабость,аппетита нет.
автор КараПузовна • 31 октября в 11:16
Ответ дляКринжова баба
Противовирусные
От кашля и температуры
Вит с
Капли а нос
Може, вам би теж КТ зробити? Принаймні, будете 100% знати, що там з вами?
Кринжова баба• 31 октября в 21:32
Ответ дляКараПузовна
Флюрографию прошла
У меня просто как постковид пошел