Небалувана Галя• Изменено 29 октября в 23:26

Чи скасують тимчасовий захист, не зважаючи на війну?

Все до цього йде. Я згодна, що справедливо буде завершити тимчасовий захист, якщо війна закінчиться. Але чи ми можемо бути впевнені, що вона закінчиться у 2027 році? Тож куди повертатися біженцям, знову у війну? Але зараз, здається, що за хвилями хейту українців, європейці вже не дуже переживають про українських біженців, просто намагаться позбутися нас будь яким чином. Як тоді виживати українцям у цьому жостокому світі? З одного боку - війна, з іншого европейський хейт по відношенню до біженців. Тут хтось писав, що українці найбільш пригнічений іншими народ у всьому світі. Таке враження, що так і є.
Инстагра_мерша• 29 октября в 23:26
Ні, не скасують
Кружите меня,кружите• 29 октября в 23:26
Яке там в тебе враження? Просто тупий вкид лайна ))
все по ГОСТу!• 29 октября в 23:26
Працюйте, винаймайте житло за свій кошт, вчіть мову, інтегруйтесь - і все в вас буде добре.
Хома з пастою• 29 октября в 23:27
Пофиг, я не беженец, возвращаться не планирую
автор Небалувана Галя • 29 октября в 23:27
Ответ дляИнстагра_мерша
Ні, не скасують
А вам звідки знати? В ЄС вже готують прлекти по завершенню захисту
НеГолосую• 29 октября в 23:28
Ответ дляНебалувана Галя
ну так идите на работу, снимайте жилье, и никто вас не выгонит
Мушля з Криму• 29 октября в 23:28
К себе домой будете возвращаться, в свой безопасный регион.
Складывается такое впечатление, что люди из того самого региона только о том и мечтают, чтоб эта война не заканчивалась никогда.
Фізик-ядерщик заочно• 29 октября в 23:30
Ответ дляНебалувана Галя
Уедут из Европы украинцы- приедут к ним муслики 🥷
автор Небалувана Галя • 29 октября в 23:30
Ответ длявсе по ГОСТу!
Я все це роблю і з хейтом стикаюсь постійно. Працюю в магазині і одна місцева дамочка постійно публічно мене соромить на касі. Купує найдешевші печива і кидає мені, типу демонстративний хейт під видом допомоги. Наче я вимагаю її допомоги! Але я не прошу нічого мені купувати, вона це робить на публіку
Мушля з Криму• 29 октября в 23:30
Ответ дляНебалувана Галя
Что вас так сильно беспокоит? Что придется покупать еду и оплачивать коммуналку за свои собственные деньги?🤔
автор Небалувана Галя • 29 октября в 23:31
Ответ дляМушля з Криму
Я вже і так це роблю, але наче просто вже модно хейтити українців, щоб вони не робили!!
НеГолосую• 29 октября в 23:31
Ответ дляНебалувана Галя
идиоты везде есть, хоть в своей стране хоть в чужой. не обращайте внимания
автор Небалувана Галя • 29 октября в 23:32
Ответ дляНеГолосую
Я намагаюся, але вже втомилася від такого відношення
Мушля з Криму• 29 октября в 23:32
Ответ дляНебалувана Галя
Так зачем вам унижаться в Европе? Идите работать тем же самым кассиром в АТБ. В чем проблема?
Домовенок Кузя• 29 октября в 23:32
Ответ дляНебалувана Галя
Понаїхів не люблять ніде, така реальність.
Ответ дляМушля з Криму
Війна закінчилася в країні?
АгатаХристя• 29 октября в 23:32
Ответ дляМушля з Криму
Та Ви що? Якраз їм пофіг, повернуться, в от куди повертатися тим, у кого немає куди?
Закусенец• 29 октября в 23:32
Ответ дляНебалувана Галя
Ви вивчили нове слово?
ЛеньГуглить_правда• 29 октября в 23:33
Ответ дляНебалувана Галя
Скажите ей, пусть в следующий раз возьмёт Вам мороженное. Главное с очень приветливой интонацией и счастливой улыбкой.
НеГолосую• 29 октября в 23:33
Ответ дляНебалувана Галя
привыкнут рано или поздно к украинцам. если у вас цель спастись от войны, а не просто гастроли по европе, живите и занимайтесь своими делами, без оглядки на странных людей
автор Небалувана Галя • 29 октября в 23:34
Ответ дляМушля з Криму
Я вже втомилася і від рабської праці за кордоном і від того, що нервую про своїх близьких які залишился в Україні. Я би вже була тільки рада, якщо війна закінчиться.
Домовенок Кузя• 29 октября в 23:35
Ответ дляАгатаХристя
Багато ВПО які втратили все від воєнних дій, в Україні і залишились. І не маніпулюють ось цим заїждженим ’немає куди повернутися’.
А за кордоном що, у них своє щось є з нерухомості? Ну це вже нахабність роками сидіти на чужих шиях і вимагати щоб так було далі. І ви ще дивуєтесь хейту?
Мушля з Криму• 29 октября в 23:34
Ответ дляНебалувана Галя
Війна закінчилася в країні?
Для вас -да. Спокойно возвращайтесь и ничего не бойтесь. Украина -держава большого будущего и неограниченных возможностей. Мы уже почти пэрэмоглы. Еще чуть-чуть потерпеть и маленько продержаться.
АгатаХристя• 29 октября в 23:35
Ответ дляНебалувана Галя
То подякуйте і відмовтеся. І цілому, Ви втекли від війни, отримуєте допомогу, тобто Вам сутужно. Якщо ні, то можете відверто про це сказати
Мушля з Криму• 29 октября в 23:36
Ответ дляАгатаХристя
Тем, кому некуда возвращаться, на укр.мове трольные темы не создают. Им бы выжить.
ЛеньГуглить_правда• 29 октября в 23:36
Ответ дляНебалувана Галя
Почему мне кажется, что Вы с болот 🤔
автор Небалувана Галя • 29 октября в 23:36
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Наче цікава порада, але я взагалі не дуже хочу з нею спілкуватися
автор Небалувана Галя • 29 октября в 23:37
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Почему мне кажется, что Вы с болот 🤔
Ви думаєте, що ЄС - це болото, де я зараз?
АгатаХристя• 29 октября в 23:37
Ответ дляДомовенок Кузя
За кордоном не розділяють тих, хто усе втратив і тих , хто просто боїться. В чомусь є несправедливість, але як вже є.
ЛеньГуглить_правда• 29 октября в 23:39
Ответ дляНебалувана Галя
Я думаю шо раша, то болото, и Вы похоже оттуда