Незнакомлюся• 29 октября в 23:29
Чи потрібні мені ці навушники для залу?
Хто в них займається?
Або бігає, як вам?
Звичайні у вухо мені не нра і не зручні.
Або бігає, як вам?
Незнакомлюся
• 29 октября в 23:31
Ответ дляФрикаделька
Я користуюся, мені ок, але і звичайні прошки теж ок
У вас немає відчуття що ви у бункері?
Використовуєте їх для кардіо?
Зліпок ступні• 29 октября в 23:35
Я маленькими прошками пользуюсь, они с резинками, не выпадают, мне удобно. Эти большие мне. А сын с этими в зал ходят.
Незнакомлюся
• 29 октября в 23:36
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А навіщо взагалі наушник в зал?
А навіщо труси вам в залі, якщо мені добре без трусів?
Ви колись в сміті з 70 кг присідали?
Зліпок ступні• 29 октября в 23:36
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А навіщо взагалі наушник в зал?
Ну скучно, под свою музыку веселее, чем под ту, что в зале и кряхтения окружающих
БезПаспортаНеПродаю• 29 октября в 23:38
Ответ дляНезнакомлюся
Ви колись в сміті з 70 кг присідали?
Якщо мозку нема, то вам і труси не допоможуть. З чим ви там присідієте, з 70 кг ?
Незнакомлюся
• 29 октября в 23:39
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Моїтруси ніякого відношення до вашого мозку не мають, дайте їм спокій.
БезПаспортаНеПродаю• 29 октября в 23:42
Ответ дляЗліпок ступні
С такими как автор запостила, в зале нельзя из соображений безопасности.Чтобы контролировать ситуацию вокруг.Поломка оборудования,кто то что то уронил,и т.д.В любом зале об этом написано.Так же из этих целей запрещено включать активное шумоподавление.Не знаю,читали ли вы эти правила
БезПаспортаНеПродаю• 29 октября в 23:42
Ответ дляНезнакомлюся
Тобто труси на голові? Разом з навушниками?
І нещасні 70кг?Спортзал для додіків?
Незнакомлюся
• 29 октября в 23:43
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Купа людей в залі з такими займається, а от я тому і тему створила, мені здається що там як в бункері.
БезПаспортаНеПродаю• 29 октября в 23:45
Ответ дляНезнакомлюся
Бо в таких навушниках заборонено. Вони не пропускають звук зовні.
Я знаю декілька випадків,коли людина отримувала травму,через те що не чула,що відбувається навколо.Одна доволі тяжка-розрив сухожилка.
Відкритого типу потрібно,якщо накладні.
Зліпок ступні• 29 октября в 23:45
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Я не в Украине, 80% людей в зале с самими разными наушниками
БезПаспортаНеПродаю• 29 октября в 23:49
Ответ дляЗліпок ступні
Воно то так, але якщо на вас щось впаде, покажуть правила, де написано, що займаючись, ви розумієте небезпеку, і повинні контролювати ситуацію навколо себе . А потім відео, де ви в навушниках, і не чуєте попереджень від оточуючих, як на вас щось падає.
Звичайно що це все випадок,і навряд чи він настане.В професійних залах,в гімнастичних,там де багато людей,то взагалі зараз заборонено навушники.
Фрикаделька• 30 октября в 00:00
Ответ дляНезнакомлюся
У вас немає відчуття що ви у бункері?
Використовуєте їх для кардіо?
Для силових. З кардіо в мене лише доріжка