Этожзвяздаяегообожаю• 30 октября в 00:30

Щоб ви робили, якби були бідною і негарною, щоб знайти нормального чоловіка?

Викасикрет• 30 октября в 00:32
Нічого
Пиши-пропало• 30 октября в 00:33
Давайте фото, може ви на себе наговорюєте!
Твоя подружайка• 30 октября в 00:33
Вивчилась і пішла на роботу, де є потенційні женіхи. Якщо не можете красою - беріть розумом, харизмою
Простоваля• 30 октября в 00:33
Делать карьеру, быть оптимисткой и позитивным весёлым человеком
Королева спама• 30 октября в 00:33
Шукала б серед багатих і красивих
західний_діалект• 30 октября в 00:34
идите на работу, занимайтесь спортом, нормально питайтесь. сами объявятся женихи, даже если не супер красотка)
Лівий Локіть• 30 октября в 00:34
Успіх не залежить від зовнішності, а багатство справа наживна
Файна цьоця• 30 октября в 00:35
Живите жизнь ярко, полноценно, а ярмо на шею само найдется.
Пиши-пропало• 30 октября в 00:36
Пам´ятаєте фільм: помста від кутюр, немає негарних жінок, просто потрібна правильна обгортка.😉
автор Этожзвяздаяегообожаю • 30 октября в 00:36
Ответ дляТвоя подружайка
А якщо вже за 40?
Ms. Анонимная• 30 октября в 00:37
Шукала б іноземця. Європейці наприклад не дуже до краси прискіпливі
автор Этожзвяздаяегообожаю • 30 октября в 00:37
Ответ дляПиши-пропало
Так, один з найулюбленіших фільмів
Полюю на дрони• 30 октября в 00:37
У мене зараз перед очима у Німеччині жінка з Африки з двома дітьми.
Дуже розумна і цепка. Об´єктивно. Ми вчимося на медсестер, вона багато дома працює, у неї найкращі оцінки в групі, порівняно навіть з німцями
Але красивою навіть за африканськими мірками її не назвеш + зайва вага.

Німкені з мого оточення не можуть знайти собі чоловіків.
Вона уже другого знайшла, знову білошкірого німця.
Позитивна• 30 октября в 00:38
Я бы искала пути как заработать денег. Хоть красивая хоть некрасивая
Пустощі-веселощі• 30 октября в 00:38
Так таким как раз легко найти мужа. Богатым и красивым сложнее намного найти своего человека.
И если у вас установка ’знайти’ - нормального не найдёте. Живите свою жизнь, будьте самодостаточной,любите себя. Вам с самой собой должно быть интересно. Ваш вас найдёт сам.
Манкоголік• 30 октября в 00:38
Ответ дляПиши-пропало
Ще один доказ - стрьомній бабі ніяка обгортка не допоможе.
А красуня- і в мішку красуня, що довела Монро.
Тріль!• 30 октября в 00:38
Стилизовалась и вся стилизованая устроилась в вип- магазин мужской одежды, высоких брендов.
Или в автосалон....или в магазин снастей для рыбалки - если все та-аа-аак плохо было
Тріль!• 30 октября в 00:39
Ответ дляПолюю на дрони

Ну такое. Обещать - не жениться.
Телефон Рубика• 30 октября в 00:40
Я була бідною і негарною) Це взагалі ніяк не заважає одружитися з нормальним чоловіком.
Твоя подружайка• 30 октября в 00:40
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
А якщо вже за 40?
Ви точно впевні, що вам потрібні штани в цьому віці? Мені уже за 40, вдруге я б на таке не підписалась точно
західний_діалект• 30 октября в 00:40
Ответ дляФайна цьоця
это точно)
Тріль!• 30 октября в 00:41
Ответ дляПустощі-веселощі
Потому что их рассматривают как добычу.
У меня знакомую мама заставила выйти за муж не за бедного (был парень), а за человека их круга и соотв деньгами.
Хочу барабульки• 30 октября в 00:41
Ответ дляТвоя подружайка
І сексуальністю
західний_діалект• 30 октября в 00:42
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
А якщо вже за 40?
ну и что? мне 41, замужем, мужчины и сейчас пытаются познакомиться. от вас все зависит
Лівий Локіть• 30 октября в 00:43
Ответ дляПолюю на дрони

А що не так з африканським мірками краси?
І до речі, ви колись куштували справжню африканську домашню їжу?
Твоя подружайка• 30 октября в 00:43
Ответ дляЛівий Локіть
А ви? Розкажіть
Марфа Українівна• 30 октября в 00:45
Ну, я такая практически и была
Не красавица, но симпатичная. Не прямо бедная, работала за минималку)
Лівий Локіть• 30 октября в 00:46
Ответ дляТвоя подружайка
А ви? Розкажіть
Мене часто на роботі пригощали їжею люди з Конго, Нігерії, це дуже смачно. Недавно купувала машину, дилер дві години розповідав який він щасливий, в нього жінка з Ефіопії, він ніколи раніше так добре в житті не почувався
Манкоголік• 30 октября в 00:47
Ответ дляТелефон Рубика
А може ви просто невибаглива)
Лівий Локіть• 30 октября в 00:47
Ответ дляТвоя подружайка
Може не для всіх мужчина означає- штани?