Этожзвяздаяегообожаю• 30 октября 2025
Щоб ви робили, якби були бідною і негарною, щоб знайти нормального чоловіка?
Телефон Рубика• 30 октября 2025
Ответ дляМанкоголік
А може ви просто невибаглива)
Може) Питали ж про нормального. Для мене мій нормальний.
Манкоголік• 30 октября 2025
Ответ дляТелефон Рубика
В тому то й справа - у кожної свої критерії нормальності.
І тема абсолютно тупа
Телефон Рубика• 30 октября 2025
Ответ дляМанкоголік
І тема абсолютно тупа
Ну якби, якщо якийсь кончелига алкаш, або нищий, або трахальник терорист, то тут явно він не є підходящим варіантом.
Оце фіфа• 30 октября 2025
Зробила б все, щоб стати багатою і гарною і потім би плюнула на всіх тих ’нормальних’, хто мене відшив
Весела бджілка• 30 октября 2025
Я бідна і негарна, знайшла такого самого. Тепер ми такі самі негарні, але не настільки бідні)
Твоя подружайка• 30 октября 2025
Ответ дляЛівий Локіть
Мене часто на роботі пригощали їжею люди з Конго, Нігерії, це дуже смачно. Недавно купувала машину, дилер дві години розповідав який він щасливий, в нього жінка з Ефіопії, він ніколи раніше так добре в житті не почувався
Так а що там за страви? Чим пригощали?
Лівий Локіть• 30 октября 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Так а що там за страви? Чим пригощали?
Якщо я перерахую назви чи складники вам про щось це скаже ?
Ви наприклад знаєте що таке маньок чи касава?
Твоя подружайка• 30 октября 2025
Ответ дляЛівий Локіть
Може не для всіх мужчина означає- штани?
Ну так, не тільки штани. Ще моральна підтримка, але і йому треба розказати, який він молодець, поміч у приготуванні вечері раз на місяць, але потім мити підлогу треба і посуд горою, компліменти, але і образи, бо він хотів, а в тебе місячні чи хоть би до подушки доповзти. У кожної медалі є дві сторони
МатьЧасть• 30 октября 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
А якщо вже за 40?
Тогда тем более концентрировалась бы на работе, финансах, своих интересах. Если до 40 вы так и не научились быть интересной, коммуникабельной , привлекательной , то вряд ли сможете это изменить.
Твоя подружайка• 30 октября 2025
Ответ дляЛівий Локіть
То ви так розповісти хочете.
Твоя подружайка• 30 октября 2025
Ответ дляЛівий Локіть
Я не хочу.
Так і я про те. Вірю, що смачно. Просто я нічого про африканську кухню не знаю.
Істеріомама• 30 октября 2025
Для того, чтоб привести себя / свою фигуру в порядок много денег не надо. По молодости да, Имело значение насколько ты миленькая личиком, но после 30 уже больше имеет значение уход.
Чай не пью, только кофе• 30 октября 2025
Ответ дляПолюю на дрони
У мене зараз перед очима у Німеччині жінка з Африки з двома дітьми.
Дуже розумна і цепка. Об´єктивно. Ми вчимося на медсестер, вона багато дома працює, у неї найкращі оцінки в групі, порівняно навіть з німцями
Але красивою навіть за африканськими мірками її не назвеш + зайва вага.
Німкені з мого оточення не можуть знайти собі чоловіків.
Вона уже другого знайшла, знову білошкірого німця.
На вокзале ждала поезд и белый парень,немец, привез на машине девочку, индонезийка или филиппинка. Они бывают очень симпатичные,а эта вообще никак и все лицо в ужасных красных угрях. И тем не менее он ее трахает.
Злива інформації• 30 октября 2025
Треба бути собою і не вдавати ту якою ти не є. Мати почуття власної гідності і вміти слухати.
Сама не знаю• 30 октября 2025
Любити себе такою, яка є.
Манікюр, зачиска, гарний одяг і не все так погано. Чоловіки теж не всі красавчики!
Директриссимо• 30 октября 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Вам завидно что он трахает её а не Вас?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 30 октября 2025
Ну у меня с детства завышенная самооценка, если б я себя считала бедной и некрасивой , я б пошла в первую очередь к психологу ( чат джипити тоже сгодится) ! Мужчине не нужна женщина с вавкой в голове!
Повышайте самооценку, улучшайте свое финансовое состояние, фигуру, стиль и макияж. Ну и с сегодняшним состоянием дел в Украине женихов , действительно, нужно искать за границей. Что не отменяет выше сказанного!
Люблю ХОЛОСТЯКА• 30 октября 2025
Ответ дляNatalia505
Знайшла собі на мене схожого. І разом заробляли.
Так бедные и некрасивые обоих полов мечтают ,что придут богатые и красивые и начнут улучшать их жизнь!) Тот, кто готов работать и зарабатывать , не будет плакаться , что он бедный.
ВсеПроВсехЗнаю• 30 октября 2025
1. зайнялись би вдома тренуваннями. це безкоштовно.
2. почала б бігати зранку. це безкоштовно та можна познайомитись з чоловіком.
3. налагодила б раціон (і навіть не починайте що це дооорого. гречка з яйцями чи куркою й капуста це не дорого). Шкіра підтягнеться, схуднете.
4. почала б щось вчити. це теж може бути безкоштовно.
5. практикувала б йогу. це безкоштовно.
6. читала б книги. це безкоштовно.
7. швидко б опанувала якусь онлайн-професію (це теж можна безкоштовно) і почала б НЕ БУТИ БІДНОЮ.
Все. Ви гарно виглядаєте, у вас є гроші, починайте ходити в спортклуби, ресторани, кавярні, бари, на бізнес-ланчі й інші злачні місця, де знайомляться чоловіки.
5. практикувала б йогу. це безкоштовно.
6. читала б книги. це безкоштовно.
Саджу все зарання• 30 октября 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Я пробовала, чат джипити не справился с самооценкой
Люблю ХОЛОСТЯКА• 30 октября 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Мне всегда нравилось мотивирующее видео про парня без рук и ног, у меня сосед с обыкновенной семьи (с юности на коляске) зарабатывает онлайн , в депутаты баллотировался ,женился , ребенок родился. Никто вас не осчастливит, пока сами не начнете шевелить лапками. Не ищите мужчин, они сами прибегут , увидя в Вас счастливую женщину.
Саджу все зарання• 30 октября 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А я не говорила что ищу мужчину. Вы написали о самооценке, так вот повысить самооценку никак не помог чат джипити, тем более никак не помогут мотивирующие истории про инвалидов поднять лично мне мою самооценку