Снегопадка• 30 октября в 07:35

Коли вже росіян накриє карма

І вони захлинуться у своїх же злочинах, а їх вчинки обернуться про них, коли їх накриє нестерпний жах і їм доведеться пережити весь біль українців кожною фіброю в 100 разів гірше.Як думаєте ?
Seehund• 30 октября в 07:36
Никогда, карму придумали жертвы, чтобы было не так обидно страдать.
Аноним_• 30 октября в 07:37
Никогда.
МУСЯкомарова• 30 октября в 07:38
Карма-это не месть
Мстящий за Зайца• 30 октября в 07:38
Думаю що вони здихають щодня. Але їм пофіг, їх родинам пофіг, всім пофіг.
Мстящий за Зайца• 30 октября в 07:39
Ответ дляМУСЯкомарова
Карма-это не месть
А що це поясніть.
автор Снегопадка • 30 октября в 07:39
Ответ дляSeehund
Не думаю, немцев же наказали.Мусульмане устраивают беспредел в их стране, а в новостях тишина или никогда не сообщают о национальности преступников.
Мстящий за Зайца• 30 октября в 07:40
Ответ дляСнегопадка
Це не повернуло мільйони невинно вбитих. А достатньо було знищити на початку одного, отруїти як щура. Все по плану, автор
Небоброїдка• 30 октября в 07:42
Ответ дляСнегопадка
Так немцев победили сначала
Своего не предлагать• 30 октября в 07:44
Надія на інопланетян і Службу божу. Вірю що Гур збирає всі дані начальників, військових, підриве і всіх дістане
Але я за потоп і землетрус!
МУСЯкомарова• 30 октября в 07:44
Ответ дляМстящий за Зайца
А що це поясніть.
’Вопреки распространенному заблуждению карма не имеет ничего общего с наказанием и вознаграждением. Это часть системы, которая дана нам для того, чтобы научить нас нести ответственность за содеянное’ Сол Лукман
Мстящий за Зайца• 30 октября в 07:45
Я взагалі за вибіркове вбивство. Розвідки працюють, прибрати будь кого, не є проблемою. Засобів, способів, грошей завжди на все вистачало. Але потрібен глобальний, масовий пізд.. мільйони вбитих і скалічених. Дивіться ширше. Людей простих справді шкода.
Мстящий за Зайца• 30 октября в 07:46
Ответ дляМУСЯкомарова
Якими способами вона нас навчає нести відповідальність?
Seehund• 30 октября в 07:46
Ответ дляСнегопадка
Они сами себя наказали не обдуманой миграционной политикой. Все пишут в новостях, вплоть до имени.
Колишня муза• 30 октября в 07:46
Карми не існує. Ви вперше сьогодні під обстріл попали? Якась тема дещо з запізненням на 3 роки
автор Снегопадка • 30 октября в 07:47
Ответ дляSeehund
А впечатление такое, что политика эта очень обдуманная и чья то холодная месть за все, что они натворили
автор Снегопадка • 30 октября в 07:49
Ответ дляКолишня муза
Кожний обстріл це злочин, хоч в перший день війни хоче на 10 рік війни.Чи у злочинів є строк давності?
Seehund• 30 октября в 07:49
Ответ дляСнегопадка
Я скорее стою за то, что кому - то проплатили за нынешнюю ситуацию, а не в карме дело.
ПП-шница• 30 октября в 07:49
Ответ дляСнегопадка
От поки україномовні не перестануть переходити на рузькоязічну доти точно ні..Тільки не закривайте лиця долонями,не згідні...
автор Снегопадка • 30 октября в 07:53
Ответ дляПП-шница
Я тільки тут перехожу на російську, бо таке враження, що до російськомовних так краще доходить, але коли вони починають свою волинку про те, що чим погано було б бути як Білорусь або що поганого було в СРСР, то розумію що це було марно...
Мстящий за Зайца• 30 октября в 07:53
Ответ дляПП-шница
Цікаво, як ми всі жили з російськомовними поруч, без війни? Ще в нас євреїв було ціле місто, вони не розмовляли українською і ніхто не воював. Чому ви так голосно кричите коли в Польщі вимагають говорити на польські?
ПП-шница• 30 октября в 07:54
Ответ дляМстящий за Зайца
А що це поясніть.
Карма це як ефект метелика
Мстящий за Зайца• 30 октября в 07:55
Ответ дляПП-шница
Карма це як ефект метелика
Більше конкретики будь ласка
ПП-шница• 30 октября в 07:56
Ответ дляМстящий за Зайца
А ви переходили розмовляючи з євреями на їхню мову??
Аноним_• 30 октября в 07:58
Ответ дляСнегопадка
А кто накажет русских? Немцев разорвали британцы, американцы, совок. Все сообща. Германия в руинах лежала после Второй мировой. А кто разорвёт рашу? Кто накажет и сотрёт в пыль?
Мстящий за Зайца• 30 октября в 07:59
Ответ дляПП-шница
А ви переходите в Іспанії на іспанську, в Польщі на польську, в Німеччині на німецьку, чи може існує інша мова яка використовується в цілому світі? Може ви поліглот звичайно...Але ніхто не божеволіє розмовляючи англійською, що це не їх рідня. Я не розмовляю зараз на російські але не мова причина війни.
Твоя подружайка• 30 октября в 08:00
Кармы не существует
ПП-шница• 30 октября в 08:01
Ответ дляМстящий за Зайца
Більше конкретики будь ласка
Карма — це

універсальний закон причинно-наслідкових зв´язків у східних релігіях (індуїзм, буддизм, сикхізм), згідно з яким дії, думки та наміри людини визначають її майбутню долю, страждання чи щастя. Концепція пояснює, що все у житті має свою причину, і негативні вчинки призводять до негативних наслідків, а позитивні — до позитивних. Карма може проявлятися на індивідуальному, родовому та колективному рівнях.

Ефект метелика — це концепція з теорії хаосу, яка означає, що незначна зміна в початкових умовах складної системи може призвести до значних і непередбачуваних наслідків у майбутньому. Це явище використовують для опису того, як маленькі події (наприклад, «помах крил метелика») можуть спричинити великі події (наприклад, ураган) в іншому місці.
TANYA 0 0 0 0• 30 октября в 08:01
Ответ дляСнегопадка
Ну таке собі порівняння , масштаби якось не співставляються
Біле пальто• 30 октября в 08:02
Если вы верите в карму,то должны понимать что она не так работает,не все россияне желают смерти украинцев, по вашему им за компанию должно всем прилететь?
автор Снегопадка • 30 октября в 08:02
Ответ дляАноним_
Никто, боятся их ядерки, их размеров и что без Газа останутся.Тут поможет какая то случайность и удачное стечение обстоятельств.