Пацака-задирака• 30 октября в 08:43
Я конечно всё понимаю
Нету у меня зарядной станции.
Тепла нет света нет.
Невидимка• 30 октября в 20:38
Ответ дляПанна Кота
Щось таке. Композитні з бюджетних. Є і кращі технології, але дорожчі значно
Це ваш? 18 л? Самі носите задувати? А ви потужна жіночка
Невидимка• 30 октября в 20:39
Ответ дляІстеріомама
А вы литературу прогуливали?
Как литература помогает вам греться? Или вы из тех, кто русские книги в печке жгет? К чему вообще литература в этой теме?
Панна Кота• 30 октября в 21:18
Ответ дляНевидимка
Вожу. Є на 5 такі ж самі. Точно краще туристичних варіантів. Ставити подалі від джерел тепла. Наливати за схемою. Обслуговувати за регламентом. Не небезпечніше розеток. Є свої мінуси, звісно, але це вже треба розглядати в кожному конкретному випадку, що кому важливіше - потенційна небезпека чи вирішення фактичних проблем. До цього ж балона можна приєднувати обігрівач -конвектор (так, треба нормальну витяжку, щоб не отруїтись чадним газом, однозначно, як і для газових котлів). Це хороший резерв. Взагалі не розумію навіщо люди купують не призначене для тривалого використання туристичне обладнання і потім пишуть про ’жахливі газові балони’.
Проработник• 30 октября в 21:27
Ответ дляПацака-задирака
12 градусов
ви що, спите з відкритими вікнами? це який сарай має бути щоб там 12 градусів було?
неДоЖиру• 30 октября в 21:34
Ответ дляПроработник
Якщо стара панелька, кутова квартира і сонце не дуже попадає , то так і буде. Якщо без обігрівача. У знайомої так вдома.
На роботі в мене 10 градусів вже пару тижнів. Приміщення колишнього дитсадка.
Пацака-задирака
• 30 октября в 22:31
Ответ дляГолова колгоспу
Уговорили. Так и быть, один раз пущу вас к себе
Тепло?)
Голова колгоспу• 30 октября в 22:38
Ответ дляПацака-задирака
Тепло?)
И станция есть, и отопление котел
Тільки не про гроші• 30 октября в 23:15
Ответ дляПацака-задирака
Ну нет света ничего
А меркнуть сколько еще будем ?
А що заважає за 200 грн купити лампу на акумуляторі, за 1000 павербанк ну і спальник зимовий - стане відчутно веселіше.
То ви ще не скаржилися , що їсти ніде приготувати, мабуть пощастило і маєте газову плиту.